bugün

Şaşırtmaya devam ediyor takipte kalın.
dul ve çocuklu yazar. hoş gelmiş. yengeç burcu kadını. çok güzeldir kendisi.
Dul kadın komşu hikayelerine hazır olun yazarı..
akıl var mantık var; eşinden boşanmış ve anne olan biri buraya gelir mi, hadi geldi diyelim, bunu bizim gibi hayvanların arasında açık eder mi? babası olmayan bir çocuğu (kız erkek fark etmez) yetiştirmeyi kolay mı sanıyorsunuz sözlük ahalisi? o kadın, oturuşuna-kalkışına bile dikkat eder. nerede kaldı sözlük?
Geçmişe takılıp kalan keko.
Asla rabia olmayacak pelindir.
valla kardeşim ben yazarın yalancısıyım. kendisi kendi ağzıyla dul olduğunu ve de çocukları olduğunu söyledi. iftira zinadan şiddetlidir. söylediğim bir iftira değildir. şayet bu böyle değilse de yazar yalancıdır ki yalanla iman bir arada bulunmaz.
Hastayım ona.
dulluk suç demedik zaten. dul karı otu bilenem var lan, binbir derde deva.
Aptal yazar.
Not: bir hafta çaylaklığı göze aldım.
farklı çağrışımlara neden olan pelindir.

1) 4 olmak isteyen pelindir. ilk akla gelen 4. karı olma durumudur. 4 köşe olmak isteyen pelin de olabilir tabi.

2) bakire olmak isteyen pelindir. malum rabia öldüğünde bakireydi (yani öyle diyorlar, kefil değiliz)

3) adının rabia olmasını isteyen pelindir. 1 dilekçelik işken neden burda kafa ağrıttığını merak ettiğimizdir.

diye uzatmak mümkün ama çok biledir.
Sözlüğü instagram sana pelindir. Bi sweet Lady bi sen bitmediniz amk.
eklediği türbanlı resim kendisininse bu geceki fantezilerime* ortak olmuş hatunelladır. ohhhşşş.. *
actigi baslikla bende bir şevk uyandıran yazar. o özürlü başlığın altına yazan bütün yazarlara yazasım var. cok duygusalım. tmm aglamicam.
" ne oldum değil, ne olacağım " demesi gereken yazardır.
ne istediğini bilmeyen, bulduğunu anlayamaz lafını haklı çıkartan yazardır.

(bkz: saygılar)
Bir yazar henuz tanismadim.
Gece gece uyku tutmamış canı sıkılmış yazarıdır. Bırakın birazdan yorulur dalar uykuya.
ya cidden çok tatlı, ya da tam kameralar çevrilmişken sokak çocuklarını okşayıp seven, kameralar kapanınca onları tokatlayıp küfreden merhametli rolü yapan galyancı yazar.
Okurken dikkatimi çeken başlık. Kimdir necidir bu arkadaş biri yeşillendirsin
isminden su yu sildirmiş yazar. susuz kalmış anlaşılan.
Kendisini ve beni allah akıllandırsın ve ıslah etsin dir.
Şimdi de rihanna'yı çekemeyen yazar.

Kezban demiş, götten bacaklı demiş.
kıllı mıllı bi erkek lan bu.
Güzel kızları kıskanan ve onlara bok atmak için her yolu deneyen kıskanç bi tiptir.
güncel Önemli Başlıklar