bugün

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Üniteleri Koordinatörüdür. kanald de yayınlanan doktorum isimli programa neşesiyle tad katması yetmeyip güldürerek öğretmesi en harikulade özelliğidir.
kanal d'de arzı endam eden çocuk. çocuk diyorum çünkü yaşına göre gerçekten bir çocuk enerjisine sahip. ilerleyen günlerde aylarda şov programlarında görürseniz şaşırmayın.
çok eğlenceli, enerji dolu doktor. şeytan diyor git öğrencisi ol ama öyle kolay değil hacı. sen git adam gibi ders çalış sonra ilk 1000'e gir sonra git istanbul tıp kazan falan zor iş hacı zor. hele benim gibi tembel tenekeler için imkansız gibi bir şey. ama hayali güzel olduğundan uzaktan izliyoruz efendim. daha eğlenceli!
çok bilmiş ukala prof. görüntüsünü yıkar.
amme hizmeti yapmaktadır.
500tl + kdv ve kredi kartı kabul etmeyen ticaret erbabı.

sağlık uzmanı veya fizik tedavi profesörü demeye dilim varmadı kusura bakmasın.
"Sayın Cihan hocam ,çok güzel etkileyici bir yazı olmuş.Müthiş başarılı kariyer hikayenize keşke hastalarınızla empati kurabilme yetisinide katabilseydiniz eğer , verdiğiniz bir ilaç nedeniyle alzheimer olan hastanıza ve yakınlarına korkunç sıkıntılı ayları yaşatmazdınız. Hastanızın yakarışlarına kulak verseydiniz, onlarca telefonlarından sadece 1 tanesine bile yanıt vermiş olsaydınız bir aileyi bu çok sıkıntılı aylar yaşamaktan kurtarırdınız . Veya verdiğiniz ilaçların yan etkilerini daha iyi biliyor olsaydınız o da olurdu bizim için annem bu korkunç hastalığa yakalanmazdı belki hocam, saygılarımla"

yorumsuz. sadece bir müşteri... pardon hastasının mesajı.
an itibariyle ntvspor'da felipe melo'nun bel fıtığı ameliyatını değerlendiren doktordur.

ayrıca gereksiz gereksiz konuşmalara ve anlamsız espriler yapmaya devam etmektedir.
Benide ameliyat yapiniz bayım. Kendimi size Biraktim.
ntv'de iki dakikada sağlık programını sunan biraz değişik biridir. orijinali mi böyledir yoksa hafif ilginç midir tam anlayamadın şahsen.
Komedyenlikle doktorluk arasında sıkışıp kalmış, annelerin pek sevdiği ortopedist.
eli, ayağa, gözü, kıçı başı ayrı oynayan doktor.deyişik midir nedir.
iyi bir profesördür. fakat biraz saçmalamıştır.