bugün

akrabalarıma 1352389 un ben olduğumu söylemeyin onlar beni orospu çocuğu sanıyor.

polis yuaşlı bir teyzeyi karşıdan karşıya geçiriyodu tabi o sırada di mi? elinde silah job altında toma akrep cebinde kabsüller falan yoktu yüzlerine sıkmıyodu insanların.
ben anlamıyorum arkadaş bunu! destekleme, eleştir, karşısında dur, yanlışını söyle. ama iyi ki ölmüş deme. hakkını buldu deme!

Bir insan ölmeyi hak eder mi yahu? Nasıl insanlar olduk biz böyle? Eğer suçsa yaptığı, hangi suçun karşılığı ölümdür?

yanlışsa düzeltmeye, doğrusunu öğretmeye çalışmak yerine ölümü reva görüyoruz. Bizim vicdanımız nerede kaldı peki?
eli sopalılarca, sivillerce dövülen vatan sevdalısıdır.
asla unutulmacayak olandır.

başlarım ben öyle allahın adaletine.
Basket şortu ve T-Shirtüyle hakları için giden gençlerin karşısında kılıcını kalkanı kuşanmış polisine tabikide bir şey yapmaya hakkı yoktur. Polisini sıraya dizip sorgulayan milletvekili oğulları ise polise istediğini yapabilir.
Taş atılan kişi polis olunca vatan haini mi olunuyor. Hak ederse atarsınız.
Ellerinde çivili sopalar ile karı gibi polisin arkasına saklanıp, bir kişiye elli kişi dalmak mı vatan sevdası.
Vatan sevdanızı sikeyim.
30 tl ye ruhunu, karakterini, birinci derece akrabalarını satanların eleştirdiği rahmetli.
GÖT KORKUSUYLA DEĞiL VATAN SEVDASIYLA HAREKET EDEN MERHUM.
Ölmesi müstehak olan vatan sevdalısıdır(!).

Edit: Vatan sevdalıları eksilemeye başladı bile.
olaylar ilk patlak verdiği sırada "bir kaç ölü olsa daha iyi olacak" şeklinde söylenen ve kameralara yansıyan ses kayıtları hala akıllardadır. istediğiniz olmuş şimdi neyin peşindesiniz dümbükler.
Gerçekten vatan sevdalısı olmayan insandır.
gerilladan farkı yoktur.
19 yaşında bir kişiyı jopla döven polis grubu kadar vatan sevdalısı değildir.