bugün

masum polisleri ve askerleri hedef alırken kendini patlatan itleri insan olarak değerlendirebilecek kadar midesiz yazarlardır.
(bkz: yani diyor ki) (#18612903)
(bkz: muzuyeryemezkoroldu) (#18612841)
insandırlar. bazı mahlukların kanına dokunmuştur.

edit: ağır konuştum sanıyorum.
geberen pkk lı çakalların yanına şutlanmaları yakın olan yazarlardır.
türk olmadığı gibi beyninin de olmadığı garanti yazardır.
yarak kafalıların aşırı tepki gösterdiği yazarlardır.

Sana ne amk ister üzülür ister göbek atar. Keyfinin kahyası mısın adamların?
Ölen pkk lıdan çok ölen insana üzülmüşlerdir. Bazı insanlar vardır hayatta. Siz ona sürekli kötü davransanızda size gülümseyecek kadar iyi. Bu fıtrat meselesidir. Diyorsaki pkk lı öldü yazık. O zaman terörist ilan et. Ama insan olanı insan olmakla suçlamak beyinsizliğin, dar görüşlülüğün alasıdır. Benim görüşüm bu. Beğenen beğenir, beğenmeyen eleştirir. Ama kimse teröristlikle suçlayamaz. Ayrıca hakaret olacağından bilişim suçu sayılır.
kendince hümanist takılan embesillerdir.
gelen şehit haberlerine sevinen yazarlardır.
gelen şehit haberlerine uluyarak üzülmezler. gözlerinden yaş da gelir. ölen her insana aynı oranda üzülürler.
her ölen pkklı it için sevinmek gerekir çünkü onlar insan değil bundan adım gibi eminim. sayın amın feryatları bir düşünün sikiğin birinin yarak gibi emelleri için senin ailenden biri ölüyor. ya da evinde 2 3 çocuğu olan bir garibanı askerdeyken şehit düşürüyorlar geride dul bir kadın babasız çocuklar kalıyor bir düşünün onların halini. bu yüzden sikeyim pkkyı hr ölen pkklı da benim için sevinç kaynağıdır.
bazı insanları hiçbir zaman anlayamayacağımı göstermiş yazarlardır. ölen bir gence üzüldüğünü dile getirmiş adam allah rahmet eylesin demiş, bu ne suç ne de günah, ayrıca şu listeleme afişe etme mantığını anlayamıyorum, işaret ederek hedef göstermektir bu, belli ki kendi halinde takılan bir insanın üzerine düşmanlık duygusuyla gitmektir. bir de şehit haberlerini hemen karşı argüman olarak sunma mevzusu var, kardeşim sen bu adamı şahsen tanıyor musun? belki üzülüyor. şimdi o adam şehitlere de üzüldüğünü söylese bu sefer de "aman bu adam hümanist yaman bu adam şov yapıyor." diye üstüne geleceksiniz. öyle de yapsa hora geçmeyecek böyle de çünkü zaten kafanızda belli önkabuller var, hep bölünecek diye korktuğunuz ülkemizi böyle önkabullerle, ayrıştırmalarla ve listelemelerle zaten siz bölüyorsunuz farkına varın artık şunun.
her zamanki gibi kendi ideolojisini doğrudan savunamayan, buna bağlı olarak da olayın içinde herhangi ajite edilebilir bir nokta bulup onun üzerinden yapacağını yapan yazarlardır.

yaşı başı o kadar önemli değil. 18-20 yaşlarında bir genç bu zamana kadar kazanılamadıysa onun idealleri bellidir az buçuk. ama bu başlıkta tabir edilen tiplerin çok garip huyları var. o bomba elde patlamayaydı muhtemelen birkaç çocuğun statüsü "şehid çocuğu" olacaktı. ve bu tipler "vah vah yazık olmuş" diye diye timsah gibi ağlayacaklardı. şimdi bu merhum lavuğa ağlıyorlar. neyin peşinde olduklarını anlayan beri gelsin.

sadece görevini yapan bir adam, o adamı öldürmeye çalışırken geberen bir lavuk. ikisine de ağlıyorlar.