bugün

tabii ki tartışılmayacak namustur.

o kara çarşafın içinde jartiyer mi giyiyor artık ne tür fantazilere imza atıyorsa atsın problem değildir.

üstünde çarşaf varsa %100 namusludur.

böyle iki yüzlü dinsizlerin recmi sizce nedir?
görsel
paradox.
o kara çarşlı kişinin kendisini ilgilendiren namustur. burda sırf o poşet elinde diye namusunu düşündürecek kadar önemli değildir bence. çok derin düşünmemek lazım.
onun eline o poşetini vereni silkmek lazım. ne anlama geldiğini bildiğini sanmıyorum.
playboy'dan jartiyer giyenler namussuz oluyorsa
zara'dan tayt giyenler de orospu o zaman.

birinde jartiyeri görmüyoruz ama diğerinde göt meydanda.
kimseyi ilgilendirmeyecek namusdur, size mi düştü tasası ?
Soyle dusunursek;

kadin playboyun ne oldugunu bilmeyen bir teyze olabilir, simdi ben de ananeme gidip "anane al bu posette borek pogaca var yersiniz" deyip playboy poseti versem kadin alir gider ne bilsin playboyu amina koyim. Siz de fotograf cekip, "yuuuhh koca kadin playboy tasiyo donu kirmizidir kesin" deyip hallenebilirdiniz 88 yasindaki canim ananeme... Bunda da oyle bir sey olmus olabilir zira kadinin yasini bilmiyoruz. Playboyu bilip bilmedigini bilmiyoruz... ve daha bircok bilmedigimiz mevzu soz konusuyken nasil oluyor da namus kavramini ayaklar altina alabiliyoruz anlamadim.

Hakkinda hicbir sey bilmedigimiz bir kadinin Namusu hakkinda konusmak nasil bir serefsizliktir onu zaten hic anlayamadim...
o kara çarşafın içinden erkek çıksın da siksin seni diye cevapladığım namussuz yorumu.
poşet ve üstündeki amblem hakkında ne denli bilinçli olduğu bilinmeyen bir kadındır. poşetin içinde ne taşıdığı da bir o kadar bilinmeyen bir kadındır. poşetin nereden eline geçtiği de bilinmeyen kadındır. ve bunca bilinmeyenin içinde, namusu tartışma konusu haline getirilmiş kadındır. ne denli isabetli bir tartışma olduğuna varın siz karar verin. bu fotoğraf, bir anımı hatırlatmıştır bana...

malajor yolda yürümektedir. karşıdan, gerek giyimleri gerekse de konuşmalarıyla, annelerimiz/teyzelerimiz profilinde bir grup çocuklu bayan gelmektedir. en önde yürüyen küçük kızın t shirt üne takılmıştı gözlerim. t shirt baştan sona küfür, cinsellik ve hristiyanlık sembolleriyle doluydu. durdum bir an, çocuğun yüzüne baktım. masum bir yüz. sonra teyzelere baktım. bizim teyzelerimiz işte. türbanlarıyla, giyim kuşamlarıyla... çok kötü hissettim kendimi. yanımdan geçip gittiler. geri dönüp konuşmak istedim. fakat ışıktan karşıya geçmişlerdi ve yayalar için de kırmızı yanmıştı. kalabalığa karışıp kayboldular. onları bulamadığım için de kendimi çok kötü hissetmiştim.

şimdi bu çocuğun fotoğrafı da çekilmiş olsaydı, yavrucağıza orospu, yanındakilere de başka birşey mi diyecektiniz?

--spoiler--
kalabalıkta namuslu takılanların tenhada performansları göz kamaştırıyor
--spoiler--
kocasının yanında istediğini giyer,
veya hiç giymez,
'helal dairesi keyfe kafidir'

asıl sorun bunu kendine dert edinen zındıklardır, sürekli olarak inanmadıkları bir din ile uğraşmaları gerçekten psikolojilerinin bozuk olduğuna delildir,

ellerinde güç olsa inananlara yaşam hakkı tanımayacaklar, sonra da 'islam çok rererö'
baskıya boyun eğmek ile namus arasındaki bağı doğal bulmak nasıl bir kafadır acaba? sonra faşist diyince kızıyorsunuz.
o kara çarşaflı muhtemelen playboy nedir çakmıyordur.
insanların ne kadar saf olduğunu anlamamızı sağlamış namustur.

bu kara çarşaflılar var ya, sulu götürür susuz getirir siz hala "playboy nedir bilmiyordur o yaa" diyin.

(bkz: yav he he)
namusu beni bağlamayan olmakla beraber görüntü olarak hayli güldürendir.
(bkz: kara çarşaflı kadının genç hanımefendiye tükürmesi)

anılarını anlatanlar var alın size gerçek anı.
Her türlü orospuluğu yapıp sonra "benim kalbim temiz" diyen kızıl saçlı türk orospularına ve onların kemalist pezevenklerine dert olmuş namustur.
Posetteki amblemin ne manaya geldiğini bilmiyor deyip kolaylıkla çözülebilecek bir olaydır. Kasmaya gerek yok.
Ayrıca biliyor olsa da bisey değişmez.
En azından türk kızı gibi götünü başını cümle âleme gösterme çabasında değil.
angut yazar başlığıdir. insanlık halidir, farkında olmadan hepimiz hata yapıyoruz. tesettürle bi derdim yok ama çarşafı sevmiyorum evet. lakin bu tür saçma başlıklara da sessiz kalamiycam kesindir.
güncel Önemli Başlıklar