bugün

bunu yapan en yakın arkadaşımdır ve yılların ülkücüsüdür. bunu hatırlattığımda aldığım cevap: öğrenciyim ve diğer sigara şirketleri farklı mı der.
hayatta insanın duruşu olmalıdır. hepsi olmasa da pkk nın kaçakçılıktan hatırı sayılır geliri vardır.dikkat etmek gerek rant yolu tıkanmadıkça terör bitmez.
devletin 10 tl'ye sigara satması insanı böyle şeylere sevk ediyor malesef. kullanan kadar devlette suçludur bu konuda.
insanları böyle şeylere sevk edip kenara çekilmek ne kadar da hoş, bir o kadar ibnelik.
kaçak sigara kullanmaya iten sebep ne? dedirten tespit.
bunu yapan benimdir aynı zamanda.

o zaman hayvan gibi zamları döşemeyeceksin arkadaşım.
Sigaradan vazgeçemeyen adamlar yapar. Hem parası sigara içmek için yetmiyodur. hemde terör örgütüne yardım ediyor. Gerçekten geri zekalıdır. Hadi alan salakta sattıran çok mu akıllı. Bizim zabıtalar ne işe yarıyor anlamadım. Adamlar bütün üst geçitlerde varlar.
şahsen sigaraya kullanmıyorum ancak kullananlar için neden bırakmayı hiç düşünmezler anlamak güç.
(bkz: sigara zammı ile pkk ya kaynak sağlayan hükümet)
Saçmalığın daniskasıdır. Kaçak sigara terör örgütüne destek Lan. Evet.
ŞerefsiZliktir.
Hükümetin kaçak sigaraya teşvik zamlarından sonra çoğunluğu kaçağın kucağına itmesindendir.
yanlıştır.
Konusmasini bilmeyen cariklilari zengin yapmaktan baska birsey degildir. Beyler bu bir dongudur siz kacak sigara aldikca bu donguye destek olursunuz. Sigara kacakciligi yasal degildir masumlastirmayin.
pkk'yı açıkça destekleyen batının tüm ürünlerini kullanan kişiyle aynı mantığa sahip pkk karşıtı olabilir.

bir de şu var;

(bkz: müslümanın ateist icatlarını kullanması)
(bkz: ateist olduğu halde kurban eti yiyen ateist)
(bkz: hayat ne güzel vapurlar falan)

edit: karakter sınırı
şunu söylemeden geçemeyeceğim bir sürü yerde herkesin gözü önünde satılıyor bu kaçak sigaralar ve ne polis ne zabıta neden hiç birşey yapmıyor ??