bugün

sadece barcelona değildir mevzu. inter, milan, manchester utd, real madrid gibi büyük takımlar elbet alınır sebebi de şudur. oyun değil mi bu? amaç ne, haz almak. o zaman neden twente gibi kıytırık bir takımla oynasın millet. elbette güzel futbolcuların olduğu takımları alacak...

edit: başlık başıma, başlık başıma...
doğru bir tespit. pes2008 de barçayı alan ezik olarak tanımlamak mümkün.* tanım için bu eziğin robot resmini ileriki günlerde çizmeye çalışacağım efendim. her şey tanım için.

kimle oynasam aynı şey kardeşim. kimle oynasam aynı şey...hala anlamıyorsunuz sevgili arkadaşlarım bu takımda ronaldinho diye bir adam var. heh işte. lan olm bu adam resmen pes2008' in übermensch'i. adam ne top kaybediyor ne de düşüyor. bi keresinde 6 defans artı bir ön libero ile oynadım yine de gol attı lan. bi tek bu adamda değil ki sonra. messi siymiş, henry siymiş, eto suymuş burda. olm karma bir takım yaptım, defansını aynen yazıyorum;

ivan cordoba, materazzi, maicon, zanetti

gerçi bu karma olmadı. resmen inter defansı ama olsun.* adam yine gol attı be kardeşim. hele ki kanattan yaptığı bindirmedelerl rio ferdinand dahil* kimsenin durdurma gibi bi imkanı yok.

burdan yetkililere sesleniyorum. arkadaşları birbirlerine düşürmeyin lan. nedir o ronaldinho'nun hali öyle? **
ergen tıynetli futbol eziğidir.

2008'de neyse 2011'de de odur. ulan 10 maç yaptım online, 9'u barcelona, 1'i madrid. lyonla sikertiyorum bu ergenleri lakin sıkıyor bi yerden sonra. yeter amına koyim.