bugün

penisi psikolojik sınır olan 13cm nin altındaki yazarlardır.
bu durumu başlık açarak anlatırlar.
benimki. minnacık. 1,25 cm. evet. 1 cm'den biraz uzun. sadece işeyebiliyorum. çoğu zaman el yordamıyla filan bulamıyorum zaten. ışık olan bir ortamda iyice indirip bakmam gerekiyor. geçenlerde 10 dakka karıştırdım, bi türlü bulamadım. acaba o da mı gitti filan diye kaygılandım hatta. sonra indirip baktım. ordaymış. 1,25 cm.
takviye yapasım vardır öylelerine.
olurmu canım öle şey hangi türk erkeğine sorsan kelle haric 22 dir. duyanda belden aşşağısı zenci sanır pezevengi.
bunu kendine sorun etmemesi gereken yazardır. malzeme büyüdükçe haz artmıyor efenim. mesele girip çıkmak değil yani, kuru tahtaya çivi çakar gibi sevişmeyiniz.

vajinal orgazm ve klitoral orgazm olmak üzere kadınlar iki şekilde orgazm olur. klitoral orgazm için bir dj edasıyla partner okşanabilir yahut dil darbeleriyle felekten bir gece geçirtilebilir. hatta burun sürtülüp... vajinal orgazm için, o bölgedeki sinirlerin uyarılması gerekir. o sinirler 3 ile 7 santim arasında olduğundan mutevellit penisi 7 santimden uzun olan arkadaşlara başarılar diliyorum. seks hayatlarının aktif olması dileğiyle. esen kalın.
burada başlığı açan yazar, kendi penisinden küçük penise sahip insanların yazdıklarını okuyarak egosunu tatmin etmeyi amaçlamıştır.
(bkz: yazarların aslında demek istedikleri)
hiç olmamasından iyi olan durum.

(bkz: kadın olmak)
önemli olan boyu değil işlevidir cevabını verip, ama sözlük ahalisi tarafından adının ''penisi küçük olan yazar'' diye anılmasından korkulup; cevap verilmek istenen 5 kelimeden oluşan 1 cümledir, sakın ha; yok yok öyle bir şey ben susuyorum.
http://galeri.uludagsozlu...%A7%C3%BCk-olan-yazarlar/

-büyük penisi küçük peniSi kim için istediğinize bağlıdır
-penis bir kadın rüyasıdır
-acaba kadın rüyası mıdır*
penisleri 19 santimden kısa olan yazarlardır.
Oğlum öyle ulu orta yerde ifşa etmeyelim lan kendimizi, manyak misiniz? Burası ulu sözlük merkez 35 cm herkes bi gören olursa silik bile oluruz amk ortalamayı düşürmekten.
merak edenlere itinayla gösterecek yazarlardır. ben değilim yazar bir arkadaş. hahahahhaha. evet.
sözlükte yazmak için penis boyumu önemli sorusunu akıllara getirir.

(bkz: penis 13 cm ama formatı iyi orgazmladın)