bugün

Peki ya aşk var mı aşk
Sabahtan akşama kadar magazin izlediğim için önce temel bilgileri vermeliyim size bu konuyla ilgili ki anlayabilesiniz. Magazincilikte 2k 2n 1s kuralı vardır. Başta elektron konfigürasyonu gibi duran bu kuralı yazmış olduğum "main principles of celebrity world" -may 2002, isimli kitapta ayrıntılı şekilde işledim. Bayinizden isteyiniz ..
Nedir bu kuralın açılımı? "Kim kimi nerede ne zaman sikti" bu düsturu benimsemiş olan magazin muhabiri arkadaşlar "ünlü, ünsüz, kadın, erkek, elektrip süpürgesi , wc-matik" demeden soruyorlar. Başka soru mu yok hemşerim? Avını sabırla bekleyen panter gibi 4 saat gece ayazında kaldığınız için mi böyle sorular soruyorsunuz? Mahvettiniz lan magazin dünyasını, basmakalıp şeyleri izliyoruz günde 13-14 saat boyunca sizin yüzünüzden. Sorunun cevabı da basit ve çeşitli. Çünkü "instruction of popular culture and making blowjob" isimli kitabımı okumuş olan her ünlü önüne sunulan şu seçenekleri çok iyi değerlendirir;

-çocuklar! Lütfen, bakın geç kalıyoruuum. (zaten bardan çıkmışsın, sabahın 5
'inde nereye geç kalıyorsun? Ne iş yapıyorsun sen? Çorbacısın da bizi mi yiyorsun ezik popçu bilmemkimin altına yatan manken kızım diye)
- arkadaşlar olsa sizden mi saklayacağım? Göğsümü gere gere türk halkına söylerim( varlığım türk varlığına armağan olsun falan diye eklemeliydin)
- sana ne lan benim özel hayatımdan? ... .. (bu noktalı yerler hep sansürlenir tam olarak ne diyor nasıl küfür ediyor belli değil, ediyor mu oda meçhul)

Soru yanlış cevaplar yanlış. Oysa "sizin için mehtap hanım(artık bu hanımlar moda. Kimsenin soyadına ihtiyaç kalmadı) Orçun kunek in siki çok küçük" demiş diye dedikodular var ne diyorsunuz deseniz bu insanları can evinden vursanız. Zaten zil zurna iken bunlar çıkarıp malafatı istanbul sokaklarında izlerini kaybettirseler biz de daha izlenebilir şeyler görsek. Yani o anlamda değil lan. Sik meraklısıymışım gibi yazdım. Bana ne milletin bilmemnesinden.