bugün

(#1433419)
(bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)
zirveden notlar:
-martilarisevenadam'ın nickini bitişik yazılmasının sebebi konuşurkende öyle konuşması olabilir, hızına yetişilmiyor.
-martilarisevenadam banyoda sızmak , "ben sarhoş değilim,daha beş şişe içerim" diyip merdivenden yuvarlanmak, arabasının anahtarını bana vermeye çalişmak, beni s.kseniz tepki veremem diyerek ve martilarin a.ınakoyıyım repliklriyle, levent kırca'nın sarhoş tiplemesine rakip oldu.
- gwaihiri güneşli havalarda giydiği deri montunundan yansıttığı güneş işiklariyla yüzünü görmemize engel oldu
- irish coffee nin içinde hangi içki var sorusuna "şimdi iskoçlar viski içer o zaman viski var" yanıtıyla irlanda ve iskoçyadan birleşik bir devlet yaratan gwaihiri beni çok güldürdü.
-mermer yediğim günler oldu bir baba şefkatiyle sürekli sarhoş martilarisevenadama göz kulak oldu.
-gwaihiri ve mermer yediğim günler oldu üniversiteye başladıkları sene martilarisevenadam'ın ilkokula başladığı ortaya çıktı.
-martilarisevenadam ayrılırken bidaha benle görüşmezsiniz artık diyerek son son yine güldürdü.
-kimse gelmedi ama nevizadede başlayan zirve boğaz manzarasında son bulurken çok eğlenmiştik, gelen herkese teşekkürler ve tekrar görüşmek dileğiyle.