bugün

Ertesi gün isbasi yapmayacak elemandir.

Ben bir keresinde dedim. Güzel oluyo deneyin bence.
Eleman gibi eleman, elemanların kralı. Tabii sonucundan işinden olması ve taşaklı bir patron ise güzel bir dayak yemek cabası.
Güldürmüş elemandir. Hala var mi la aramizda bunlardan (bkz: swh). Sanki daha once varmiş gibi.
kendi işinin patronuyla konuşmayan elemandır.
orta afrikanın pek tanınmayan ülkelerinden birinin diliyle söylerse patronun çakmayacağı söylemdir.
considering all times, this can only rise from childhood friendship.

başka soru?
ertesi gün fotokopi makinasında ekstra mesai yapacak olan elenmandır.
Muhasebede hesabını kestirip evine aglayarak gidecek elemandır.
türkçe bilmeyen patrona söylendiği taktirde eğlenen elemandır.
(bkz: götü olan eleman)

zira bu eylem göt ister.
Kpss ile devlet kurumuna atanan dersane öğretmeni değilse hiçbir şey bilmediğim çalışandır. Başka türlüsü yemez yoksa. Patronlarla çok taşşak geçmişliğim var ama bunu demeye benim bile götüm yemedi, o derece yani.
(bkz: yutan eleman)
yüreğiyle bizleri kendine hayran bırakan elemandır.
Patronu geçtim de iş arkadaşına, ya da normal arkadaşına dahi böyle seslenen bir insan, bence memleketi terketsin birader.
Ne bu terbiyesizlik.
biri benzerini az daha yapıyordum. eski işyerimde genel müdür yardımcısına hitaben mail yazıyorum bir yandan da yanımda elemanla bir gün once oynanan bir maçla ilgili muhabbet ediyorum x futbolcu da amma karaktersizmiş faalan diye. tam göndere tıklyaıp göndericem maile bir baktım '' x bey, '' olarak başlamam gerekirken ''karaktersiz bey'' yazmışım. göndersem ne olurdu hala merak ederim.
Patron arkadasi olunca gayet normal olan olay.