bugün

sözlük ahalisini ihya etmek için bu görevi kendimi atese atmak ugruna da olsa sözlük ahalisini ihya etmek için kabul edeceğimdir. paris hilton denilen hilton otellerinin sahibinin biricik kerimelerinin hanesine içgüvey olarak girmeyi kabul ediyorum vatana millete hayirli olsun.

- mulayim bizi de görürsün değil mi?
- ne görecem ulan deve eksi oy verirken iyiydi sana zirnik yok.
- ya ben mulayim abi?
- seni görürüm tabiki.
- nasil görücen peki abi?
- güneş gözlüğü ile zwht zwht
- breh breh
- ama gothic evil'i görücem onu ihya edicem, para görmekten sapittiricam ona bar actiricam. metalik izzet çapa olacaksin gothiciğim.
- nasil yani?
- mesela yani... keh keh keh nasilda yedirdim ama meselayi...
- yihohahahahahaha
- hadi bu kadar matraklik yeter daha gidip patronun masasina sicmasin diye sineklerin kicina don bagliycam.
her türlü zevki tatmıs bir kadının bide evlenim nası bise acaba ?düşüncesidir . Yoksa karı olacağından filan değil yani .
hemen evlenilecek şahıstır. gelsin nikahı basacağızdır. kendisi çok değerli bir sinema sanatçısıdır. bütün filmleri izlenmiştir. bir filmde biz çekeriz ne olacaktır.
şayet kabul ederse yerine getirebileceğim arzudur. Deli para var o kadında.

Şimdi ulan o kadınla evlenilir mi diyenler olacaktır. Üzerime az bir miktar para (5 milyon dolar kadar) geçirip boşamayı düşünüyorum.
(bkz: istanbul hilton un kocaya kaçması)
(bkz: eyvah küresel sermaye kaçıyor)
paris hiltonun artık bir koca ve aile istemesi.oh ne ala. bunca sene akla hayale gelmedik her haltı ye,tüm mahrem yerlerin dünyaca ezbere bilinsin, sabi sübyanın-ki bunlardan biri de helin avşardır- dimağını zehirle, sonra 'hak yolu buldum, artık adım paris değil medine, aman bana bir koca,ona nur topu gibi evlatlar doğuriciim'..yok sana koca moca. sktr