bugün

ilk ve orta öğrenimde inek olmayan adamın arch enemyleri, lex luthor neyse superman için ahan da bunlar da o bizim için yiğitler.. hatta teneffüste beslenme çantasından kriptonit çıkarıp sırtımdan aşağı atana bile rast geldim..
eğer yabancı dil öğreten ama öğrenilemeyen bir kolejde gördüyseniz öğrenimizi benim gibi, bu düşmanlarla lise zamanı da rastlayabilirsiniz çünkü yabancı dilde okunan bir parçada hata yapma olasılığı gayet fazladır..

örtmen/ evet salim bu parçayı da sen oku bakalım.. kaşağı.. (ulan kaç sayfalık romanı 3 paragrafa sığdırmışlar.. yakında ilköğrenim müfredatına yarım sayfayla ''suç ve ceza'', ''karamazov kardeşler'' falan girecek, bu işgüzarlara da gün doğacak ona yanıyorum..)

salim/ ...... o gün kaşağı aldı çocuk..
lex luthor/ kaşağıııııııı öğretmeniiiim..
salim/ kaşağıyı aldı ve ahrın yanına..
the joker/ AHIRIN ÖĞRETMENiiiiM...
salim/ ahırın yanına gidip atın yelesinde gezdirirken bir adam çıkgelmiş.. (bu salim de mal galiba)
genel kültür (ibrahim tatlıses'in arch enemy'si)/ çıkagelmiş öğretmeniiiim..
salim/ mınızı ırzınızı sikiim..
lex luthor/ sikeyiim öğretmeniiiim, sikiyiim değiil..
örtmen/ heea n'oluyor lan?..

bu tipler öğretmen bir matematik sorusunun cevabını zavallı salim'e sorduğunda ve salim'in cevabı tabi ki yanlış olduğunda (nasıl olmasın adam kafasından bir sayı atıyor, tutturma olasılığı resmi olarak sonsuzda bir) ''7.. 7 değil mi hocam cevap.. 7 bizce.. hiç 968649,6 olur mu yumurta sayısı, 7'dir.''diye zıplayan grup olurlar.. bu salim mal diye söyledim size..
güncel Önemli Başlıklar