bugün

(bkz: kim paralelse allah onun belasını versin)
şimdi bu paralel yapı denen oluşum yıllardır devletin tüm kurumları içerisinde akp ile ''paralel'' bir şekilde işlerini yürütmekteydi, ergenekon davası, içeri alınan askerler, eski milletvekilleri, hanefi avcı ve daha bir sürü insan bu paralel yapı sayesinde türlü oyunlarla içeri alınmış akp ise bu olanlara hiç sesini çıkartmamış aksine desteklemiştir, ne zaman ki cemaatle akp arasında bir sürtüşme oldu, işte o zaman başta tayyeap olmak üzere akp ailesi paralel yapıyı düşman ilan etmiştir.

şimdi bütün bunları görmüş bir insan nasıl yargıya, hükümete veya herhangi bir kamu kurumuna güvenebilir?

yazık lan bize.
inşaatlarında asla asansör kazalarının yaşanmayacağının garantisini veren binaları paralel yapmakta usta bir başyapıt.

http://www.zaytung.com/fotos/paralel-yapi-559100.jpg
savaşı başlattığı için itler köpekler gibi pişmandır.
akp de bu yapının bir koludur, birlikte çaldılar, birlikte yediler, sonra arada anlaşmazlık çıkınca birbirlerini ele verdiler olayın özeti bu.
bedavadan sağlam reklam yapan firma.
Aranan dış mihrak Parallels Plesktir kesin.
ajan dunham yaa .
ÖNCEKi gün bir çocukluk arkadaşım uğradı.

Son olarak 4-5 yıl önce görüşmüştük.

Görünce tanıyamadım desem yeridir.

Saçlar ağarmış, 15 yıl yaşlanmış.

“Hayırdır” dedim.

“Çöktüm” dedi.

Hali vakti yerinde, işleri iyi bir adamdır.

3-4 yıldır bir yabancı firmayla mahkemelikti.

Normalde kısa sürede kazanması gereken dava, uzadıkça uzamış, diğer işlerini etkilemiş, bayağı bir sıkıntı çekmiş.

“Davanın bu kadar uzaması beni şaşırtıyordu. Ama sonunda olayı çözdüm” dedi.

“Nasıl çözdün?” diye sordum.

“Benim karşımdaki avukatı televizyonda görünce” dedi.

Anlamadım.

“Bu dava nasıl bu hale geldi diye anlamıyorduk. Ama bir de baktım ki, bizim karşı tarafın avukatı, son dönemde tutuklanan polislerin avukatı olarak ekranlarda. O zaman anladım bizim davanın bizi niye bu kadar perişan ettiğini” dedi.

Bunu niye yazdım, tahmin edersiniz.

Cemaat mensupları, “Yahu haklı olduğumuz yerde bile niye bize kimse sahip çıkmıyor?” diye kara kara düşünüyorlar ya.

işte bu yüzden.
antep yöresinde güzel binalar üreten inşaat firması.
Vardır ama pkk'nın kontrolündedir.
her duyduğumda aklıma ikiz kuleleri getiren ironik söylem.
Akp ile savasinda yuzlerce sirketi batiran yapi.

Akp hizmet icin bagis ve yardim adi altinda para basan sirketlerin batmasi icin elinden geleni yapmistir, ve sadece batan bu sirketler degil, bu sirketlerden alacagi olanlar, ayni sekilde bu sirketlere yuzbinlerce para veren musterilerde magdur olmustur. Yazik lan. Yuz binlerce kisi akp magduru oldu. Neymis? Paralel yapiyi temizleyeceklermis.
hertürlü melanet pis işe karışmış yapı. polislik sınavından kpss ye askeri sınavlardan üniversitelerdeki kadro yapılaşmasına doçentlik sınavlarında jüri ayarlamaya, öyp den asistan alımlarına kadar hertürlü kirli tezgahta eli olan yapı.ne kadar üzerine gidilse azdır. yüksek lisans ve doktara sınavları da bunlar için önemlidir.
Paralel yapı diye bi'şey sadece devletin copluk kutusu olarak anımsandı. Nur cemaati bu işten payını alan son masum. Emin olun yarın sizin adınızın geçtiği bir cemiyet cop kutusu olacaktır. Başımızdaki bu işi iyi biliyor cunku.
bu kadar tehlikeli olacağı hiç düşünülmemiş, çok sinsi bir yapı.

Pensilvanya terör örgütü.
kendi capinda eglenen yapidir. mini mini operasyonlar falan. kiyamam ya.
Tek bildiğiniz ağzına sokulan kelimeleri havlamanız! Biz biliriz ağzınıza başka neler sokuldugunuda .
öklid evreninde mümkün olan, uzunluğu boyunca birbirinden eşit uzaklıkta bulunan yapılardır.
Hırsızlıgını gizlemek için adı konulan ve sucsuz cemaat.
deccalin takipçileridir.
dünkü kardeşlerin yeni adıdır.

bırakın yesinler birbirlerini. ikisi de aynı bokun soyu.
Akepenin yaptığı, ayrıldığı sevgilisinin ardından orospuydu zaten yea diyen ipneye benziyor.
Paralel oldugu surece kurtulmanin imkani yoktur. Yamuk falan olsa uzayda kesisir kurtulursun. Ama paralel sonsuza gidiyor. (Siyaset hakkinda fikri yok. )
Serkan inci'nin ulu'yu mahvetme planları dahilinde kurulmuş illegal örgüt. Umarım tez vakte yokulurlar.
(bkz: Bu entari bilisizini arıyor)