bugün

--spoiler--
Tarih bölümü okuyup tarih öğretmeni olunca uzman da denilebiliyor insanlara.öyle götünden bacağından cümle kuranlarla karıştırmamak gerekir herkesi.ya da aynadaki akisle.
--spoiler--
Aynada gördüğüm yüz sizinki gibi nankör bir sıfat olaydı o yüzü söker atardık zaten..Azınıza doladığınız mahalle arkadaşlarınız değil sizin,ecnebi tarihcileri başımıza ilah yapanların sonu işte budur,budur yozlaşmak,yobazlaşmak..
Haremle ilgili bir bok bildiğin yok,yorum yapma bari,bilmiyosansus adam sanalım sizi ama yok ...
Ben herşeyi biliyorum diyen hiçbirşey bilmediğini de bir fark etse!Tarih mi uzmanlığın?konuş dinliyeyim.Değilse sus a.q!
Tarih okuduğumuzu dillendirmedik,
Devletin okulunda eğitimini 1923 ten sonra alırsın.Benim okulum herkezin gidemeyeceği,herkezin duyamayacağı bir okul.Haddini bilmek gerek.
Hat okuyan mezuniyetten sora hattat mı olur?icazet almayandan bi bok olmaz bilmeyen öğrensin.

(bkz: bsg açık olsun)
--spoiler--
Aynada gördüğüm yüz sizinki gibi nankör bir sıfat olaydı o yüzü söker atardık zaten..Azınıza doladığınız mahalle arkadaşlarınız değil sizin,ecnebi tarihcileri başımıza ilah yapanların sonu işte budur,budur yozlaşmak,yobazlaşmak..
Haremle ilgili bir bok bildiğin yok,yorum yapma bari,bilmiyosansus adam sanalım sizi ama yok ...
Ben herşeyi biliyorum diyen hiçbirşey bilmediğini de bir fark etse!Tarih mi uzmanlığın?konuş dinliyeyim.Değilse sus a.q!
Tarih okuduğumuzu dillendirmedik,
Devletin okulunda eğitimini 1923 ten sonra alırsın.Benim okulum herkezin gidemeyeceği,herkezin duyamayacağı bir okul.Haddini bilmek gerek.
Hat okuyan mezuniyetten sora hattat mı olur?icazet almayandan bi bok olmaz bilmeyen öğrensin.
--spoiler--
cümle kurmak için ağzını değil de götünü kullanan embesil kişiler için kendileri gibi olmayan herkesi düşman ilan etmede kullanılabilir bir tespit.

yalnız bu arkadaşların dikkat etmesi gereken bir irki mesele var.eğer cümleler kişiselleşirse, o kişileri nerdelerse bulur, bulunca da gömerler.

biraz daha dikkatli olmak gerek.

edit:özelden laf sokmak pek tercihim değil.delikanlı adam ettiği küfrü yüzüme de eder.edebilecek cesarete sahipse ben tarsusta görev yapıyorum beklerim, isterse açık adres ve telefon da verilir.yok cesaret sahibi değilse, götünün üzerine oturup, götünden farkı olmayan çenesini kapatıp susar.
deli ibrahim'den başkası için kullanılması yakışık almayan bir sıfat, "kadın düşkünü".

onu da bizim karagümrüklü bir cinci hoca afrodizyaklarıyla mahvetmiş...

diğerlerinin kadınlarla ilişkileri "normal erkek" ilişkisidir.

oğlancılık ise, tamamen iftiradır. batılı bazı osmanlı düşmanlarının ve türkiye'de çetin altanîn körüklediği çirkin bir iftira. bunlar, iki erkeğin dostluğunu gördüler mi, kendileri oğlan tabiatlı olduğu için, hemen sırıtırlar...
hrant dink'in tırnağı olamayacak kadar pisliklerin, saçma sapan entry kasmalarını gösteren başlıktır. bizde adres bekleriz.
veremeyenlere anadolu yakası gülsuyu, avrupa'da beşiktaş. pm at.