bugün

(bkz: emanetin canı götünde olur)
her fps oyuncusunun hayatında en az bir kez, kollarını ekrandan oyunun içine sokup tokat manyağı yapmak istediği rehinedir.
bunlar belaya bodoslama dalar. fps, rpg yada online oyunlar da hiç fark etmez karakterleri aynıdır. nerde 5-6 kişilik mob grubu var sizden önce bu dalar direk ölür.
(bkz: captain price)
adamı dellendiren olaydır. O kadar çatışmaya bu hıyar yüzünden en baştan girersiniz. 2. - 3. denemede artık o kadar delirtir ki rehine odasına girer direk kafasına sıkarsınız.
ölmesinin annesinin mesleki hayatı ile ilgisi bulunmayan, sadece vadesi gelmiş ya da ne yapsanız ölecek çocuktur.

hatta kendisini rehin alanlarla bir olup, "gelince kafama sıkın lan" diyen birisi de olabilir ki; bu durum onun mallık katsayısını hissedilir oranda artıracaktır.

ben olsam fünyeyi sokardım cebine, evet cebine, sonra zevkle patlamasını izlerdim.

mal çocuk!
bunların ayrıca aptalca yerlerde takılma huyu vardır. Siz kendinizi yırtarsınız, herkesi öldürürsünüz ama amcam bir merdivenden çıkamaz ya da kapının kösesine takılır ve öyle kalır. sizde kafayı yer klavyeyi kırarsınız.
vcop'ta ki rehinelerdir. çok dikkatli bir biçimde teröristlere nişan alırsınız fakat, rehineyi vurursunuz.

wanted filmi gibi hacı. mermi falso falan alıyor gidiyor ona buna çarpıyor. ulan çocukluğumu yedi pezemenkler. bir de vicdan azabı çektiriyorlardı. oyun bittikten sonra resimleri falan çıkıyordu.

edit : oyun bu hocular.

http://240plan.ovh.net/~p...vate/Victor_Smeu/vcop.jpg
counter strike da asfalt(öyle bir şey) bölümünde oynuyorsanız ana avrat sövmenize sebep olan sanal insanlardır.
edit:söylemeden geçemeyeceğim.eğer yürürken adam oraya buraya takılıyorsa tavsiyem:ilk önce oyunu yapanlara bir kaç posta sövüp rahatlayın daha sonra yaşayacağınız güzel günlerin hayalini kurun asla kendinize zarar vermeyin, bilgisayara kafa tekme aparkat vs. atmayın bir oyun için değmez.
Kantır kabusa döner o yürümeyi bile bilmeyen mal rehineler yüzünden.
Birde yalvarıyordun 'çıkarın beni bu cehennemden' diye.
Ne oldu lan dürrük?!
korumadan vurmak kesin çözümdür.
(bkz: super mario oynayan yazarlar) *
güncel Önemli Başlıklar