bugün

muhtemel asosyal adamdır. kimi kimsesi yoktur. kalabalıklar içinde yalnız kalmıştır, denilebilir. oyuna verir bu kişiler kendini oyunların efendisi olurlar. tüm multiplayer, online, pc, playstation her türlü oyunu bilirler. oyun oynayarak mutlu olup, sağla solla ilişkileri yoktur.
En cok tasvıp ettığım adamdır ya bunlar valla helal olsun elalem gıbı mal mal gece yarılarına kadar dısarlarda duracağına adam gıbı evinde oturur.
sadece oyun oynayarak mutlu olmuyorsa bir sıkıntısı olmayan adamdır. arada arkadaşlarıyla oyun oynayan biri olarak gayet mutluyum.
bu adama asosyal diyenlere;
sizin sosyal diye nitelendirdiğiniz dünyada;
insanlar birbirini satıyor
en yakının arkandan vuruyor
sevgililik müessesesi sadece sabrından ve bütçenden eksiltiyor
durmadan insanların gözüne hoş görünmek zorunda kalıyorsunuz
maskelerinizi takınmadan sokağa çıkamazsınız
olduğunuzdan farklı biri gibi görünmek için kasmanız gerekiyor oldukça.
eğer sen gelip bana oyun oynuyorum diye asosyal diyorsan; doğru yoldasın kardeşim devam et aynen böyle derim. kalabalıklar içinde yalnız kalmak değil mesele. kalabalıkları değiştiremeyeceğini fark edince mutlu olmanın farklı yollarını aramak. ya da en azından kendini tatmin etmenin. ben oynadığım oyunlardan zaten strateji geliştirmeyi, kendimi savunmayı, insanlara karşı nasıl dimdik duracağımı öğrendim. tabi ki sims oynayarak değil; oyunu vakit öldürmek için değil ibret almak için oynadığım için bunları tecrübe ettim.

not: dışarıda nasıl bir dünya olduğundan haberleri oluyor bu adamların.