bugün

sene 2007 mi 2008 mi bangır bangır bağırıyor uludağsözlük yazarları ''sözlük yazarının ekmeği oydur'' sonra herkes ama istisnasız herkes yanındakine oylamanın ehemmiyetini anlatıyor. aradan yıllar geçti gelenler gidenler kaçanlar göçenler derken hala herkes birbirine oylamanın ehemmiyetini anlatıyor ve amına koyim hala yazarlar oylama yapmiyor. değerli uuserler mastürbasyon yapıyorsunuz biliyorum yapıyorsunuz hem manen hem bedenen.
mütemadiyen gerçekleştirdiğimiz, yazarlara oy verme bilincinin aşılanmaması sonucunda karşı karşıya kaldığımız durumdur.

suçlusu zall.
(#4503095)
zevkine entry giriyoruz.

(bkz: durmak yok yola devam)
'oylanmasını geçtim okunsun bari, o bile yeter.' durumuna geldik artık.
yazdığı yazının oylanması ya da oylanmaması pek umrunda olmayan yazar davranşı.

peşinen kabul edelim şu; bir kişinin yazdığı yazının beğenilmesi ya da beğenilmemesi tabiki de yazar için önemlidir. yazısının oylanması, fikirlerini başkaları ile paylaşabildiğinin somut bir kanıtıdır yazar için. ama oylanmıyor diye fikirlerini yazmaktan vazgeçmeside pek doğru gibi gelmedi bana. ne yapalım yani oylanmıyor diye yazmayalım mı.

kanımca bu durumu yazarlardan çok o yazıları oylamayan kişilerin düşünmeleri gerekmektedir. sonuç olarak, yazarın birincil görevi yazmaksa ve halihazırda yazıyorsa, gerisi pek de mühim değildir.
aklına geleni, içinden geçeni yazmaktır. *
(bkz: kendine çok güvenmek)
oylanmak istemenin imalı halidir.
oylanmak-oylamak lazım. eksi yada artı...

okunduğunu anlamanın en kesin yolu bu.
karma derdi gütmeyen yazar entryleridir.
umrumda olmaz. yazarım ben öyle.