bugün

benimde bir sonraki seçimde bünyesinde bulunmak istediğim yüzdedir.
(bkz: msbioo)
Not : ne mutlu bana ki bu onaltı içerisindeyim
vicdan azabı duymayan kesimdir.
oy kullanmayanlar partisi olsaydı, meclise girebilirdi demek oluyor bu. ya da hiç oy alamazdı. bilemedim şimdi.
oy kullanmadığınız zaman hukuki açıdan hiçbir şekilde görüşünüzü savunamazsınız zırvalığına kanmayan gruptur. biz kullandıkda ne oldu.
(bkz: aynı tas aynı hamam)
şu günlerde içinde bulunmaktan hiç haz duymadığım grup.
lokumdur. cilloptur. siyaset yapacak adam olmadığını, olanında adam olmadığını bilen kitledir.
başa kimin geçse -mevcut siyasilerden- vatanı empreyalist ve onların yerli iş birlikçilerine satacağını bilen %16'dır
akp'nin kapatma davası açılıncaya kadar içinde olduğum grup idi. ancak (#3175593) nolu entryimde belirttiğim gerekçe ile ilk seçimlerle beraber üyesi olamayacağım gruptur.
şu anki mevcut siyasal durumu yargılamak gibi bir hakkı olmayan gruptur.

ha teknik açıdan tabii ki eleştirir. bu onun hakkıdır. diyebilir ki bizim oy verebileceğimiz bir parti yok. sonra bende ona derim ki sen kursaydın bir parti madem. o da bana der ki o kadar zengin değilim. sonra ben göt olur kalırım.*

bir de bunların partim barajı aşamayacak endişi ile oy vermeyenleri vardır efendim. fakat partiniz barajı aşamasada oy vermek gereki ki demokratik düzen işlesin. vermek gerek oyunu...*

fakat ben de ilk seçimde barajı aşamayan bu nadide partiyi bırakıp,* yüzde 47 lik cahil halkın arasına karışmak istiyorum efendim. salağım çünkü. cahilim! kendim karar veremiyorum. dinciyim. şeriatçıyım. vesaire vesaire.*

edit: ev doğalgazlı olduğundan kömürden yaralanamadım. burdan yetkililere sesleniyorum...!*
şu anki mevcut siyasal durumu en çok eleştirmeye hakkı olan grubtur. Sandığa gitmeyerek zaten tepkisini ilk başta ortaya koymuştur.