bugün

milliyetin yaptığı komik haber. neymiş cemaat otogarda öğrenci avına çıkıyormuş. ulan hepiniz vardınız be bundan önce 30 yıldır otogarda bekleyen cemaat abileri ablaları kimsenin gözüne batmadı da şimdi mi sorun oldu ? hükümet tekmeyi koydu diye milliyette kraldan çok kralcılık yapıyor şimdi. bu siyaset denen şey işte bu kadar alçak bir kurum. insanları nasıl da dönekleştiriyor.

http://www.milliyet.com.t...ci-avi-mi-gundem-1941338/

bu sözlükte iq seviyesi gerçekten çok düşük. burda cemaatçilik ya da hükümetçilik yapan yok. ben sadece senelerdir cemaate ses çıkarmayıp hükümet tarafından cemaat günah keçisi ilan edildikten sonra herkesin cemaate yüklenmesinden bahsediyorum. salak salak konuşup adamın sinirini zıplatmayın.

ben ikisine de karşı biriyim.
odtüdeki cemaat olayında türbanlı bacılarım böhü böhü diye salya sümük ağlayanlar şimdi türbanlı bacılarını mı ötekileştiriyor yoksa. hükümet yalakası medyanın dönekliğine mi gülsem bunlara inanan insanların var olduğu gerçeğine mi gülsem bilemedim. en başından beri cemaat tü kakadır diye diye g*tümüze yırttığımızda kimse inanmıyordu. şimdi de inanmayın gözünüzü seveyim ya. önceden bi karakteriniz vardı şimdi o da yok.