bugün

Sıkıntı. Ole bi durum oluyor ki kafanı demire mi vurmalar onun acısını belli etmemeler.....
Her türlü takılır.
zor zanaattir. bir elle bir direk tutulurken bir kulağa, diğer elle başka bir direk tutulurken diğer kulağa kulaklık takılır efenim.
muavinin sana uyuz uyuz bakmasına sebep olan durum. en ufak karışıklıkta 'arkadaşım çıkar şu kulaklığı sende' gibi laflara maruz kalındığı görülmüştür.
bazen kendimi kaptırıp demirden tutarken gitar çalıyormuş gibi yapıyorum, napıyım lan aq dayanamıyorum solo gelince elim gidiyor akorlara. öğrenmez olaydım şu elektro gitarı hayatıma sıçtı götveren.
otobüste ayaktayken kulaklık takma dansını yaptırtır.
kulaklık karışmışsa onu açmak dünyanın en zor şeylerinden biri oluyor .
kendine has bir havası vardır bence. Ben de bol bol yaparım.*
ani bi frende ciddi kazalara sebep olabilecek davranıştır. Sağlığımız için oturarak takalım.
kulaklık çantada hiçbir fiziki tepkiye maruz kalmadan nasıl bu kadar birbirine dolanabilirki diyerek içinden küfrederken bir yandan çözmeye çalışırsın bir yandan yandaki herifin üzerine düşmekten son anda yırtmak için direğe tutunursun. Allahın cezası bir durumdur.
tamam takmam.
en kötü ihtimalle düşmeyle sonuçlanır. Adam o şarkıyı dinleyecek.
En kısa süreli müzik deneyimlerinden biridir. Arkada inecek, binecek vatandaşın dürtmesiyle tüm hevesi kaçırır.