bugün

An itibariyle şahit olduğum olaydır. Hemde kamil koç turizmde. Adam o kadar rahat ki, çift kişilik boş koltuklara uzunlamasına yatıp ayağını koridora uzatmış, ayakları da yere doğru sallanıyor. Bende diyorum bu pis koku nereden geliyor.. Yav arkadaş adamda biraz utanma olur madem yatıyorsun, (ki uykun vardır anlarım) ayakkabın bari ayağında kalsın. Milleti rahatsız etmeye ne hakkın var? iyiki çantamı bagaja vermemişimde parfüm imdadıma yetişti. Hayır aynı şeyi yolcu yapsa uyarması geren kişi sensin. Neden yolcuya saygı duymuyorsun?

Edit: yav kardeşlerim yaptığı işe elbette saygı duyuyorum ama onunda bana saygı duyması gerekmez mi? Hayır kimileri de kibarca uyarsaydın diyor. Uyarsam adam mahçup olmaz mı?yüzü kızarmaz mı? Art niyetli birisi olsam buraya yazmak yerine müşteri hizmetlerini ararım anında gerekli işlemi yaparlar. Mola istastonuna geldiğimizde ben dürtükleyerek uyandırdım. Adam öyle derib uyuyordu ki. Araç dursa bile uyanmazdı, kaptanda gelip fırçalardı. Bunu yapmayıp sözlüğe yazdım olay oldu hay yazmaz olaydım ne büyütüldü ya. Emekçiymiş. Bende işçiyim kardeşim.
işte olayın fotosu; görsel şanslısınız çünkü fotoğrafta koku olayını hissetmeniz mümkün değil. *
(bkz: welcome to turkey).
hunharca güldürmüştür.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
Allahtan mola istasyonuna geldikte kurtuldum kokudan. işin komik yanı mola istasyonuna geldiğimizi dürtükleyerek ben habet verdim. Bu muavin tam bomba ya.
bu kadar hakir görmenin sebebi neydi acaba diye sorulması gereken kendisinin de aciz , ihtiyaçları ve zaafı olabileceğini hatırlatmak istediğim yazar sıçmığı. (bkz: ayıp yapma bunu)
ülkenin en büyük ayıplarındandır. tiz kellesi vurula.

iyi yapan muavindir. dinlen emekçi kardeşim. siktir et.
Ayakkabısını çıkarıp fosur fosur uyuyan birisine destek çıkanlar muavin galiba. Ulan ben şanslıymışım meğerse. Yukarıdaki tipler otobüse sıçar bile. Görgüsüzler..
(bkz: hani marjinal bizdik).
Ne alakası var sıçmakla. Böyle bir şey yapmaması gerek doğru. Ama belki Adam yorgundur. Bir rahatsızlıgı vardır belki. Ama olurmu adam çalışıyor para kazanıyor. yorgun, hasta olmaya ne hakkı var de mi. Pis herifler. Niye çekemiyoruz abi biz insanları. Ne gerek var bu kadar acımasız olmaya.