bugün

otobüslerin dedim, siz toplu taşıma araçları olarak ele alın. ben daha çok otobüslerde görüyorum efendim.
kimin nasıl yaptığını, kimlerin o testte kullanıldığını ya da harbiden yapılıyor mu sorularını akla getiren testtir. efendim nedir bu test, nasıl yapılır?

oturarak: 50
ayakta: 100
çömelerek: 4-5 civarı

gibi olan yazılardır.

bu testi gerçekten yapıyor musunuz? oturarak tamam, eyvallah. oturmadan da yapılır, sayılır bu. peki bu ayaktaki ve çömelerek duran kişiler? bunları nasıl sayacaksınız efendim. hangi mühendis saymıştır bunu ya da bu otobüsü yaptınız, gerçekten oraya 100 kişi bulup koydunuz mu? tam 100 çıktı mı?

bu olay gerçekliliği yansıtmadığı gibi[hadi canım] daha fazla olma olasılığı ki olasılık değil gerçeklik daha da fazla olmaktadır. efendim kızlar tarafından kızlar istemese bile tacize uğrayanı mı dersiniz, yaşlı teyzelerin 3 tarafımı çevirip yarımada misali ne yapacağımı şaşırtmamı sağlamıştır, bunu mu dersiniz. cümleyi bitiremedim..

ayrıca bu otobüslere 3-5 güzel kız binsin bak bakalım o ayakta 100 mü 200 mü kişi oluyor. kokusu mu? kusarsınız azizim afedersin..