bugün

çok kalabalık olan otobüste arkaya doğru ilerleyemeyerek ön kapıda, ayakta kalmaktır. ancak otobüsün ön camından güzel bir görüş sunar.
ön camından bakmak dışında çok kötü bir durum çünkü ben arkaya geçecekken yaşlı teyze beni azarlamıştı. bir de çekilmeme rağmen. sonra bir de yaşlı diye saygı beklerler bu gibiler.
bu sabah göztepe'den kadıköy'e giderken bindiğim otobüste yaşadığım durum. söğütlüçeşme'de otobüs boşalınca oturdum tabi. ön camdan güzel bir görüşe sahip olması dışında zor bir durumdur.

görsel
otobüs ya da minibüs farketmez, şu kapıdan sarkan adam olmayı pek severdim küçükkene. hareket halindeyken inmeye binmeye falan bayılırdım..

görsel
bazen orta kapıdan binmek yerine en önde kalmayı tercih edebiliyorum çünkü orta kapıdan bindiğim zaman yol vermek için sürekli inip binmem gerekebiliyor. tutunacak yer yoksa çok sıkıntı ama tutunacak yer varsa o kadar da sıkıntı değil bence. keyifli oluyor.
bugün başıma gelmiştir. 97a biraz kalabalık geldi. sonra arkaya geçebildim ama.
görsel
sabah vakti seferlerinin kabusudur.
bu otobüslerin sağında bir ayna var ve şoför tarafından, o aynayı görebilmesi için ikide bir itilebilirsiniz. zaten kalabalıktan bunalmışken iyice keyifiniz kaçar.