bugün

(bkz: mesgalesi olmayan yazar)
An itibari ile yığınla gördüğüm şeylerden biridir.

(bkz: uludağ sözlük te bilgi içerikli başlıkların azlığı)
(bkz: ot)
(bkz: bok)
(bkz: bok)
sözlükten soğutabilen mevzudur.
sol frame'i sikertmek için and içmiş yazarların yaptıkları faaliyettir. örn:

(bkz: ak47p)
başlık ve ilk entry sözlük formatına uygun olduğu sürece söz konusu olmayandır.
(bkz: ota boka başlık açmak)
(bkz: gereksiz yere bkz doldurmak)
(bkz: yeter ulan yeter siktirin gidin yeter)
"oto boka başlık açmak"tır. eternal kısır döngü.
yazarın aklına gelen mantıksız, başka kimseyi ilgilendirmeyen başlıklar açmasıdır.bir de aynı başlığın türevini açanlar var. misal "sarı elma" başlığının rağbet gördüğünü fark eden yazar kişisi sıralıyor başlıkları; turuncu elma, pembe elma yok efendim mor elma...

arkadaş o nasıl bir öz güven? biz senin saçmalıklarını okumak zorunda mıyız? hele de tanım müsveddesi saçmalıklarınız yok mu çileden çıkarıyor insanı. misal başlığımız yine "sarı elma" olsun. tanım giriyor bu yazarcıklar : rengi sarı olan elma. hadi ya? gerçekten mi? bir yaşıma daha girdim verdiğin bilgiyle. ufkumuz genişledi sayende.

elini vicdanına koy sayın sözlük yazarı. nicke dikkat etmeden okuyoruz bazen entryleri, başlıkları. üzülüyoruz bu kadar düşünme özürlü sözlük yazarlarını görünce. üzme bizi, hadi canım, hadi paşam... bağırıp çağırıp küfredeni anlamıyorsunuz. belki tatlı dil yılanı deliğinde öldürür!
siyasi başlıklar, futbol başlıkları ve cinsel başlıklardır. kimseye faydası yoktur.

not: ben kız olsam sürekli bunları konuşan türlere hayatta vermezdim lan. giderim dağa taşa sürterdim, ha veren varsa da ancak uludağ sözlük te olur, ekşi sözlük te olmaz.
Rahatsızlıktır.
Sözlükten ayrılma sebebi sayılabilir. Az kaldı.
bir çeşit, "eceli gelen köpeğin camii duvarına işemesi" durumudur. silinmek isteyen yazarlarca yapılabilir.

son örneği için, kayisi dusmani.
rahatsız bedenlerin boş vakitlerini boşa harcamasıdır.
(bkz: urangu nun nickaltını paso anlaşılmamış oylamak)
an itibariyle teorik olarak imkansız aktivite.

ispat:

ot başlığı kısmetsiz kişisi tarafında 26.01.2006, 19:29 tarih ve saatinde,
bok başlığı george vv bush kişisi tarafından 16.01.2006, 14:32 tarih ve saatinde açılmıştır.

bu başlığı tekrar açmanız olanaksızdır. sadece entry girebilirsiniz.
rahatsız bedenlerin boş vakitlerini boşa harcamasıdır.
rahatsız edici bir konu.
su şekildedir.

(bkz: bok).
Uludağ sözlüğün bir özelliği. istediğin kadar baslık ve entry yazabilirsiniz. Bu özelliği için seviyorum burayı.
inci sözlükte giderilmesi gereken bir ihtiyaçtır.
cani sıkılan insanlarin yapmis oldugu eylemdir eglendiklerini zannederler halbuki bos bir vakit kaybidir farkinda degildirler.