bugün

"elbet ben de bu dünyadan göçeceğim, benden sonra morganize isler benim veliahtım olacak, ona gözünüz gibi bakın ey necip türk milleti!!11!!"
ben askerlerime leş toplatmam.
(bkz: askerime leş toplatmam)
denizanası gibi laflarla bu işler olmaz.
-askerime leş toplatmam izmarit toplatırım.
''bu işler şarkı, türkü çığırarak olmaz'' sezen aksu'nun kürt açılımına verdiği destek yüzünden bir programda söylediği söz.
"atatürk'e şirk koşulmaz"

(bkz: uçtu ama konamadı)
"astsubayım uyursan ölürsün"
hangi tarihe geçmiş oldugu meçhul sözlerdir. osman pamukoglu duvarlarda birde böyle faşist yuvalarında varlığını.sürdürmektedir sadece.
onun sadece şiddet içeren söylemleri tedavülden kalktı.
Siz doğru olanın değil de, güçlü olanın peşinden giderseniz; sizi, doğru olmayan güçlüler yonetir. Osman Pamukoğlu
Yaşasın vatan , yaşasın türk milleti.
Ben Askerime Pusuda Ölsünler diye Düşman BEKLETMEM!
Alırım Askerimi GiDERiM! Düşmanın inine GiRERiM! Kafalarına Sıkar GELiRiM !!!
Analar evlatlarını askere leş toplatmak için göndermedi. Geberdikleri yerde kalırlar, askere leş toplatmam, biz imha eder geçeriz."
OSMAN PAMUKOĞLU
iktidara gelirsem duvarları konuşturacağım.
onun diğer sözlerine itirazım yok ama çanakkalede ölenlerin %2 si kürtmüş kürtlerin söz hakkı yokmuş güya..

o zaman urfada maraşta antepte vatan savunması yapan patagonyalılarmıydı o zaman neden kürtlere askerlik yaptırıyorsun
yemin ediyorum gülerler buna gülerler başka söz demiyorum..

eğer ciddi olsaydı partisi minimum %3 oy alırdı
Gökler fırtına bulutlarıyla dolu.Sendelemek,diz çökmek,yorulmak ve zayıf düşmek yok.
Kabına sığmaz insanlar olun;kazanmaktan başka birşey düşünmeyin.
Kesin kararlı ve inançlı olarak yürüyün,bütün yüksekliklerin eğildiğini göreceksiniz.
"bana bi tabur asker verin bi gezip geleyim."