bugün

bir bardak bira içince yılışıp sarılmaya çalışan 'ya çok kötü oldum beni evine götürsene' deyip sırnaşan tacizci bir kız. aynısını erkek yapsa adı sapık olur takdir ederseniz, ben de bunu demek istedim. kötü yaptım farkındayım ama ne diyeydim? aslında bu arkadaşımız sıfatına maksat arar, bira bahane.

edit: başlık benim değil arkadaşım germeyin zaten bak açılımış şurda (bkz: orospu kiz)
bira içince veren kız mı diyeydim yoksa? bsg. (çoğul olarak)
orospu kelimesini bedenlerini satarak para kazanmak zorunda bırakılan kadınlar olarak ele alırsak ve eğer aşık olunan kızın erkeğe her ne şekilde olursa olsun yamuk yaptığını görmüşsek ona söylenecek sözdür.
fakat burda erkelerin kullandığı orospu kelimesi hatunlara bir iltifat olacaktır.
çünkü orospular sadece bedenlerini satmıştır oysa * hatunlar ruhlarını satmıştır.
ki bu yüzden o klasmana girmezler o yüzden orospu kelimesini her yerde kullanmamalı onları bu hatunlar yüzünden hakaret cümlelerinde kullanmamalıyız*
kız olduğu şüpheli kız.
"hadi kız orospu ki bu ibneler bakireydi diyorlar, bakire kız nasıl orospu olur anlamadım gitti."
(bkz: gemide)
Orospuyu mezara koymuşlar, "yalnız mı yatcam şimdi burda?" demiş.
Memleketimde bol bol olandır, hep popüler erkeklerin orospusu olma peşinde hep çapını bilmeden girdiği kılıktan kıyafetten belli eder.