bugün

Şu anda ki durumunu bilmem fakat 2005 ve 2008 yılları arası bence izmir'in en Gözde mekanıydı ki dönemim bütün popüler şarkıcı müsveddeleri oraya gelirdi ki sago ve Emre Aydın gibi kaliteli şahsiyetlerin gelmişliğide vardı. Bende ki anılarına gelecek olursak anlatmakla bitmez bir dönem için uğrak mekanımdır. Aaaa birde yeşil bi girişi vardır çok farklı gelmiştir bana hep.
önünden bile geçilmemesi gereken leş mekan.
Cem adrian konserine gittiğim ve hayran kaldığım mekandır, FDyi de getirseler de gitsek.
Bornovada bulunan neredeyse her gun unlu bir sarkicinin konser verdigi mekan. Saglamdir.
güzel konserler düzenleyen güzel bir mekan..
sıla arenacıdır, yıldız tilbe ooze.
izmir de neredeyse en iyi konser veren mekan.

gece gece eski günleri aklıma getirdi hey gidi hey.
Bu haftasonu mor ve ötesi konseri olan, izmir- Bornova' nın konser mekanlarından.
izmir'in en iyi konser mekanıdır. bir çok sanatçı buraya gelir lakin kalabalık, giriş sırası, çıkışta ulaşım* büyük sıkıntıdır.
bu gece teoman'ın sahne alacağı mekandır.
gece kulübü demeyi çok isterdim lakin, kocaman olmasına rağmen olsa olsa bar olur oradan.
başka da bi' şey olmaz.

3.000 kişilik olduğu rivayet edilir..
doğrudur da..
sayısız bilet satıp milleti üst üste bindirirler sonra on bin kişi bile alır orası.

öğrenciler ooze'a gitmeyi, içinde ooze geçen cümleler kurmayı çok severler o ayrı tabi.
adam gibi mekan yok ki memlekette..

ekleme:
az önce konserden geldim.
yine her zamanki gibi sayısız bilet satmışlar..
insanlar üst üste iki saat geçirdiler..

Bir de bu adamların havalandırma anlayışına hayranım.
klimaları 5 dereceye açınca mekan havalanıyor zannediyorlar.
insanlar resmen titredi konser boyunca..

güzelim mekanı mındar ediyorlar..
tam köylü kafası işte..
profesyonel olan, kurumsal olan tek bir şey yok..
biletleri bile mok gibi..
her şey kara düzen.
27 nisan 2013 te dumanın sahne alacağı rock bar.
etrafındaki apartmanlara rahatsızlık veren bardır. ama güzel bir yer, gençlik yanıyor!
ayrıca çirkef adı grubun sahne aldığı yer.
alsancaktakı mekanlardan vazgectiğim zaman ooze venuenın güzel olduğunu keşfettim ambiyansıyla güzel mekan.
izmir'in en iyi rock barı. sezonu emre aydın'la açacağım bu cuma. gitmişken çirkef falan da dinleyeceğiz işte. güzel olacak güzel.
izmir bornova'da yer alan kaliteli bir eğlence mekanı.

yalnız şu sıralar havalandırma olayını abarttılar sanki.

resmen kuvvetli bi rüzgar esiyor.

bunun dışında iyi bi yer.
her tür pisliğin bulunduğu bornova mekanıdır.
pislikten kastım , oraya eğlenmeye giden insanlar değil elbette. yanlış anlaşılmasın.
çokoş bir bornova mekanıdır. perşembe okulu sallamak pahasına çarşamba geceleri yapılabilecen en hareketli en güzel şey diyebiliriz. hafta arası olmasına rağmen g* tıklım tıklım mekan ve sahne alan sağlam grupları vardır.
onun dışında şuanki baş ağrımın sebebi olabilir.
dünkü (cuma) teoman konseri güzeldi. üniversiteden sonra iki ya da üçüncü kez gittiğim ooze ve hayatımda ilk kez canlı izlediğim teo bana güzel bi gece yaşattı...eğlenceli idi.. yine üniversitedeki gibi girmeden önce kapı önünde, kaldırımda içtik, yine şarkılara bağıra bağıra eşlik ettik. insanın ara sıra 20'li yaşlarının başlarına dönmesi iyi geliyor sanırım.
kısacası güzel mekandır. türkiye'deki çoğu mekandan daha iyi bir rock bar ve konser alanıdır.
aralığın 3 ünü 4 üne bağlayan gece rezil bir teoman konserine ev sahipliği yapmış mekan. ses sisteminden tutun yer kapasitesini aşan dinleyici sayısına kadar her şey berbattı.
kanımca izmir'in, hatta biraz daha ileri gideyim türkiye'nin en iyi rock barlarından birisidir.
(bkz: ooze venue)
ses sistemininden havalndırmasına kadar çoğu elementinin istanbul'daki çoğu "bar" diye geçinen yerden daha kaliteli olduğu mekan. * *
bornovayı bornova yapan en büyük değerlerden biridir. giriş ucuzdur ama çıkış çok pahalıya mal olur bu yüzden içerken sapıtmamakta yarar var.
22 ocak ta funda arar'la beni benden alacak olan mekan.