bugün

Zaten üniversiteler de öğrenciyi poh pohlama yeri.
Zaten bu kafalar yüzünden üniversiteler liseye, liseler ortaokula döndü.
zaten kolay oluyor amk, bir de bolca süre istiyorlar. ortalamanın da bir esprisi kalmadı.
Aslında iyi yapan hocalardır bizim gibi yatmaya alışkın ögrencileri sike sike ders çalışmaya itiyorlar 2 büt verdiler allah razı olsun yalnız güzel zorluyorlar dogrudur yanlıştır şeklinde soruyorlar 5 şık ayrı ayrı soru gibi oluyor ne kadar elinde not pdf si kitap pdf si olsada bulmaya vakit yetmiyor.
Sen zorlanarak öğrenmeye alışıksan sorumluluğunu bilip çalışan öğrencinin suçu ne?
Benim üniversitemde klasik sınavlara 1 saat süre verdiler, 4-5 soru soruyorlar sorular şıklı ve bir şıkkın çözümü bazen yarım sayfadan fazla sürüyor. Hepsi hesaplama gerektiriyor.
Zalimliğin adı disiplin falan değildir. Öğrencilere sürekli yan gelip yatıyorsunuz muamelesi de saçmalığın daniskasıdır. Kendi egosunu tatmin etmek için insanların aklına onuruna hakaret eden hiç kimseye saygı duymam. Benim hocalarım da öyle valla. Şu an okuduğum bölümde aklı başında olan kişilerden birine fakülteden bölümünden memnun musun desen yaka silker eminim.

insanlar hayallerimizle oynuyor. Fakülteye girdiğime pişman olduğum buradan aldığım eğitime ve keyfe şükrettiğimden fazlaysa orada sorun ben değilimdir arkadaşım. Pohpohlanmak değil insan yerine koyulmak istiyoruz. Bizi 3-5 kağıdın üstündeki isim listesi olarak gören insana ne hoca denir ne başka bir şey. Onlar hocalığını bilse ben de öğrenciliğimi bilirim.
Öğrenci için varlar. Gerçek bu.
Zaten kolay oluyor belese geciyolar gibi ithamlari kabul etmiyorum. Coronadan once hatri sayilir derecede caliskan bir ogrenciydim. Ilk donem muhasebe ing sekilde 90 100 alirken online zamninda hoca degismesiyle sirf daha fazla para odeyelim diye tum sinifa 30 verip isterseniz sikayet edin,ben 8 dk da cozdum ne yaparsaniz yapin, umrumda degil tavri kusura bakmasin ama amina korum oyle insanin.