bugün

Türklerin sanaldaki imajı nasıl zedelendiyse, nasıl düşünüyorlarsa artık bizi. Omeglede Türk'üm demeye korkar oldum. Ya terörist derler. ya hiçbirşey demeden kapatırlar. Sanal alemindeki imajı en çizik ırk üzülerek söylüyorum ki Türk ırkıdır.
+hi
-hi
+asl?
-21, female, rusia
-asl?
+13, male, turkey

Your conversational partner has disconnected.
start a new conversion or send us feedback
domuz etinin yan etkilerindendir. allah bilir, belki islam'da bu yüzden domuz eti haramdır.

edit: burada domuz etini yiyen biz değiliz, rahat olun.
genelde karşılığında; "hasiktir yaa", "sen de mi amk", "heryerdeyiz ulan!" gibi cümleciklerle karşılaşılan olaydır.
(bkz: omegle yi türk sitesi sanmak)
potansiyel terörist olarak görülüp disconnect edilmektir.
önüne gelen yabancı hatuna orospu muamelesi yaptıklarından ötürü sık sık offline durumlarla karşılaşmayı göze almaktır.
kuzenimin denediğidir ve hiçbir türlü karşısındakini tutamamıştır. hiçbir şey denmeden kameralar yüzüne kapanmıştır.

edit: imlâ
omeglede hiç bir kızla konuşamamak demektir.
`Your conversational partner has disconnected.
start a new conversion or send us feedback`

cevabını aldığımız yabancılara acımama sebep olan açıklama.
türkiye'de internet denen bir şey keşfedildiğinden beri, internette her gördüğü yabancı kıza orospuymuşçasına yaklaşıp, her gördüğüne "hello i want to kiss you, fuck you" diyen orospu çocuğu abazan piçlerin alın teriyle 0'dan oluşturulmuş bir imajdır bu. Zaten yabancı ülkelere gittiğinizde de bu konu daima karşınıza çıkacaktır. utanırsınız. Sırf bu yüzden türkiye'deki kıroların hepsini hadım etmek istiyorum.
halı saha maçına guiza formasıyla çıkmak gibi bir şeydir.
birincisi: omegle'da olacak.
ikincisi: bir boka yaramıyor. direk kapatıyorlar.
gururla gerçekleştirdiğim eylemdir . direk hatun ayağına giripte türküm derseniz mavi ekran verirsiniz . sakin sakin hal hatır sorun sonra türk olduğunuzu söyleyin daha farklı olacaktır . *
iki farklı yaklaşım tarzı var.

1)20 m Turkey deyince kapatıyorlar

2)Hal hatır sorarak olaya girip sonra nereli olduğunuzu söylediğinizde kapatmıyorlar.
Sadece chat için girenlerin kol gibi aletle karşılaştıkları adrestir.
Eger atletli, hantal ve tarih oncesinden kalma kulakli yasam formlariyla karsilasirsaniz bilin ki, o turktur.
bilgisizlik ve cehaletin daniskası diye tabir ettiğim medeni geçinen toplumlar var. sizin orda araba yok develerle ulaşımı sağlıyorsunuz. ayrıca yamyamsınız insan eti yiyorsunuz diyen ingiliz toplumu. sen bana örnek olamazsın yaa
omeglede türküm = seni monitorden sikebilirim.
sonra vay efendim...
bazen türk olduğunu belli etmemek zorunda olduğunu hissetme nedenidir.

-hi
+hi asl?
-19 female usa
-you
+19 male
-where r u from?
+im from europe.
-country
+does it really matter.
-of course not. its just curiosity
+then im from turkey

your conversational partner has disconnected.
start a new conversion or send us feedback
türküm demeye gerek olmadığını bilmesi gereken vatandaşımızdır.