bugün

uzak mesafe ilişkisi sürdüren romantik çiftler kadar mantıksız olan iki insan.

yahu daha öğrencisin ya da her neyse elinde mesleiğin yok neden bu romantiklik?

sana sahip çıkıyorum, seni çok seviyorum demeye mi getiriyosun işi? git ve bir aynaya bak.

titre ve kendine gel.

hele bir evlen de isim koyması kolay!
e hadi gel yapalim bi tane çocuk dediğinde çiftlerden biri , diğeri genelde "ay yok sarılıp uyuyalım hihi" diye cevap verir.. işte o işe , çocuğu koyamadan isim koymak denir..
kısır olduklarını öğrendiklerinde büyük bir sarsıntıya uğrayacak olan çiftlerdir. şimdi oradan biri sivrilik yapıp tüp bebek falan demesin korum kafayı. dram yaratıyoruz lan şurda.
ayrılıkları da hayvan gibi küfürleşerek gerçekleşen tutkulu çiftlerdir. uçlarda yaşarlar.
Dereyi görmeden paçayı sıvayan romantiklerdir.
komiktirler. dereyi görmeden derede sevişip çocuk düşünürler.
Genelde olan çiftlerdir. Kızlar başlatır bu muhabbeti. Genelde her birlikte oldukları erkekle evleneceklerini zannederler. Bir müddet geçtikten sonra aşık olurlar ve artık erkeği de evlilik istikametine sürüklemeye çalışırlar. Erkek de hık mık etmek ister ama cinsel hayat ya da öpüş yiyiş falan iyi gitmektedir, sesini çıkarmaz. Bu böyle sürüp gider. Erkeklerin "bence kız olursa zeynep olsun." cümlesini kızlar kadar samimiyetle söylemediklerine aha da kalıbımı basarım.

Nereden mi biliyorum?
(bkz: bozo)
(bkz: romantik ayarci)
- aşkoommm kızımız olursa adı ne olsuuunnn?
+ nilsu istiyorum aşkım, o ismi çok seviyorum.
- ayyyy! çok güselmişşş. erkek olursa da berk caan koyalımmıaaa?
+ gel bi kız önce bi çocuk yapalım. gel kız kaçma buraya gel.
-olabilir insan hayalsiz olamaz.

-kız olursa x
-ekek olursa y

denilebilir.
bide isimlerinden türetirler.ben ki tuğba, senin ki buğra o zaman çocuğumuzun ismi tuğra olsunnn. *
Embesil diye adlandırılması gereken romantik çift.