bugün

en büyük örneğini sırrı sakık ın oğlunun ölümünde gördük.

herifçi oğlu atladı balkondaan. öldü ve terörist oldu.
madem babası falan da terörist bunun o zaman neden meclise sokuyorsun arkadaşım?çözemediğim bir başka olay ise şu, çocuk balkondan atlayarak ölüyor. acaba neden atladı? biri onu aşağı mı attı? olayı neydı bilmeden teröre bağlıyorlar ve sanki bir bombacıyı eylem anında yakalamış ve imha etmiş havası yaratıyorlar, daha sonra da süslüyorlar olayı;

tatlı su hümanistleri mehmetlerimiz tabuta koyulurken nerdeydınız,
analarımız aglarken nirdeydiniz? sanki kendileri o anaların evlerinde onlara destek oluyor şehit olan genci mezara kendileri koyuyordu?

lan sende götünün üstüne oturuyordun bilgisayarın başında bende yavşak! sen vatansever oldun küfür ederek te ben vatan haini mi oldum olayları sorguluyorum diye?

al en büyük örneklerden biri de şu tarz şeyler, olayları çevirme;

sırrı sakık ın oğlunun ölümümdem sonra ki twiitler. bir kaçı şöyle demiş yayınlamış bir arkadaş, yorumunu koymadan, ben yorum da koyayım;

--spoiler--
* @brssnr: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın ölmüş, yakında tüm sülalesinin yok olması dileğiyle....
* @sezgiinaydin: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu intihar etmiş. Ne diyelim başı sağolsun. Darısı tez zamanda babasının başına!
* @xxx_1907: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğluna Allahtan rahmet, babasına aynı balkondan atlama cesareti diliyorum.
* @unique_question: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu intihar etmiş. Kendisine rahmet kalanlarına “aynı sonu” diliyoruz.
* @ErN_: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu örnek olmalı. Kampanya başlatılmalı. Hadi BDP’li gençler uçuruma diye. Törenle kurtulmalı alayından.
* @iloveyoumeloo: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu ölmüş, güne güzel bir haberle başlamak güzel
* @Ocakturkercan: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu ölmüş. Binlerce şehit anasının babasının acısını belki anlar.
* @kirsanzade: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın acısıyla mutlu bir gün geçiriyorum.
* @mustafahankose: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu ölmüş. Ölmeseydi o da diğerleri gibi dağa çıkıp askerimize kurşun sıkardı.
* @meuyar06: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu intihar etmiş. Ölen terörist sayısına 1 kişi daha eklendi.
* @steteleskop: Askerlerimizin katillerini alkışlayan BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın yaşadıkları belki de hayatın ona “Kendine gel!” deme şeklidir
* @selimokkiran: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu intihar etmiş.. Oğlu daha onurluymuş senden de bekliyoruz...
* @Pinar0naL: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu ölmüş. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner... Evlat acısı neymiş siz de tadın!
* @Payitaht42: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu ölmüş * hahahah sesli güldüm *
--spoiler--

****** @AtalayKavak: BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın başı sağolsun diyor herkes. Başı sağolmasın, başı kopsun, soyu kurusun şerefsizin. ****** (bu da son yorum diyor ki herkes başı sağolsun diyori başı sağolmasın başı kopsun!!!
haydaaa yukarıda yazılanların ve söylemlerin alayı taşşak yapıp adamın oğlunun ölüsüne sevinenlerle dolu, bulunan twittler bunlar, daha bir sürüsü twitter da dolanıyor, şimi sen ne yaptın? "bak herkes üzülüyor ama ben seviniyorum havası mı verdin?" yahu ne yaptın anlamadım ki çakal? sen şimdi daha mı bi sevdin vatanını?

az önce burda gördüğüm başlık gibi,

(bkz: sırrı sakık ın oğlu şehit oldu) bide demiş ki provokatör. "pkk lı piçlerin söylediği bilmem ne!!!" ekardeş caps koy? yok
e link koy nerden gördün bunu ? yok
gazetede mi okudun gazete ismi soyle? yok!!!

arkadaşım derddin ne? söylemiyor, neden? çünkü bir sürü mal var burda, bir sürü ergen var burda, okullar açılmadan son son prim yapıyor işte, yalandan salladı bi haber, sonra o varmış gibi yaptı, e pkk ya da sövdü tamam işte daha ne!!!

yazıklar olsun amk bu konular ile ilgili te kelime yazarsam adiyim yeter. hangi mala daha ne anlatayım ben ya.
güncel Önemli Başlıklar