bugün

Eğitim sistemimizin en büyük saçmalığıdır. Okul gibi bir kurum varken buradaki eğitimin yetmemesi, ailelerin ve öğrencilerin dersaneye giderek maddi ve manevi büyük bir külfet altına girmesi tam bir skandaldır. Okullar ıslah edilmeli, denetim artırılmalı, dersaneler kapatılmalı, iş yapmayan öğretmenler uzaklaştırılmalıdır.
devletin kendi vatandaşını eğitemediğini göstermektedir.
saçma bir gerekçedir. o zaman okulu dersane yapın. zaten okulun amacı da bu değil mi?
bence iyi istihdam ediliyor en azından bir kısım öğretmen birde bu yönden düşünülmeli bence.
okulda sadece öğretim yapılmaz eğitim de yapılır bazen beden dersi bazen müzik dersi bazen resim dersiyle rahatlar öğrenciler.okul gayet de yeterli olur arkadaşlar.ama türk insanı para vermediği bir şeye değer de vermez ve okuldaki dersleri ödevleri sallamaz.dersanenin köpeği olur.sınavda da bir halt yapamaz böyleleri.birinciler okula dershaneden daha çok önem verenlerden çıkmıştır halbu ki.
devlet okullarında ki eğitimin özelleştirilmesini savunan zihniyeti, sert bir şekilde eleştiren zihniyetin, eğitim sorunsalına çözüm önerisidir.
ülkede ki eğitim sisteminin bir ayıbıdır. okulların yetersiz kaldığı bir sistemde üniversiteye girebilmek için dershaneler zorunlu hale gelmiş ve parası olmadığı için dershaneye gidemeyip okuyamayan yığınla insana yazık edilmektedir.
tamamen öğrenci milletinin ayrı bir sektör haline getirilmesi için yapılan saçmalıklardır. at yarışı dimi bu çocuklar? siz cebinizi doldurup rahat rahat yaşayın diye var dimi bunlar? ne gavatsınız ulan siz.. düzenini si.... neyse ulan, neyse.