bugün

zamanında burada, espri yapılırdı. geyik makara yapılırdı. kötü yazarlar da vardı, iyiler de. ama modlar hep sağlamdı. yani benim hatırladığım kadarıyla hiç yamuğu yoktu. bir iki tanesi hariç hepsiyle de iyi anlaştım.

neyse eskiden de böyle harf hatalı başlıklar açılırdı. kişiler alırlar entrylerini, bu başlıklar altında kimisi başlığı açana söver, kimisi başlığı açana özelden mesaj çeker, kimisi başlıkla alakalı geyik muhabbeti yapardı. ama o başlıklar silinmezdi.

zaten bu tarz başlıklar silinemez. çünkü bu tarz başlıkları silerek sözlüğün ruhuna hakaret etmiş oluyoruz. sözlüğün ruhunda demiyor mu,

"dışarı mı çıkıyorsun uludağ sözlük mobil seninle ile ilgili tanımlamalar bulunmaktadır. yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece uludağ sözlük yazarlarını bağlamaktadır. sitede yazanlar birinci dereceden el emeği göz nuru olup yürütülmesi durumunda iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilecek 'ben içerdeyim gel canım nedir bu dışarı mı çıkıyorsun uludağ sözlük mobil seninle nedir problem' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılacaktır. ayrıca soğuk içilmesi tavsiye olunur ve bundan doğabilecek bir boğaz tahribatı durumunda bana ne denilir. feci şekilde bir ek$i sözlük klonudur."

kısacası: buraya iseyen istediğini sözlük formatında yazabilir. heralde biz de biliyoruz okan bayılgen'in yanlış olduğunu. fakat sıkıntı şu, yukarda yazılan bu sözlüğün anayasa mahkemesidir. yalan yanlış bilgiler işte amk. salladık kafamızdan. sazan.avi yaptık.

neyse ikinci ve beni en çok sevindiren olaysa, sözlükteki kardeşlik hissi. her ne kadar garip mod uygulamaları olsa da, mesaj kutuma 10 tane falan mesaj geldi bu konuyla alakalı. bu mesajlardan biri hariç diğer hepsini, ya durumun sazan.avi olduğunu anlayıp gülenler oluşturmuş, ya da hocam galiba yanlış yazmışsın klavyen sürtmüş mesajları oluşturmaktaydı.

neyse kıssadan hisse, çömezden mod olursa, sözlük ruhu ölmez ama kaçar gider demek ki.
rötuş isteği yapması gereken moddur.
buraya yazan herkesin ayağını kaydırmaya çalışacak moddur.
kafasına göre hareket eden moderatördür.
saygısızdır.
başlığı okan bayülgen başlığına taşımış moderatördür.*
sözlüğün anlamını bilmeyen denyo yazarlardan çıkan moderatördur*. espri komik değildi diye savunulabilir ama bu moderatör, ahahah. ya da taşımıştır diye yalakalık yapılabilir. bunlara itibar etmeyiniz.