bugün

programlarından birinde konuk olan gürkan uygun'un gençlik zamanlarındaki kliplerde, dizilerdeki oyunculuğunu gösterdi. akabinde adama dönüp "cok çirkinsin o zamanlarda" dedi ya la.

sanırsın dünyanın 8. harikası amk. tipitip.
kendini bir bok sanmakın vücut bulmuş hali. kendisini sevenleri de epey fazla doğal olarak.
kendini bi bok sanan yalaka pis bi adam. onu bu hala getiren yurdumun kendini MIT veya santa Barbara ogrencisi zenneden marnial kilikli öğrencileri. yalamayi cok seven bi milletin soytariyi dahi yalamasi pofpoflamasi bu adamin kicindaki kalkikliktan görülebilir.
Turkiye'nin en pislik insanlarini siralasak belki ilk 30 garanti.
yaşlanan minyon.
komik ve zeki bir adam.
Hakkında kötü konuşmayanı zikiyorlarmış bu adamın.

Pis lanet adam. Dedim ve rahatladım.
Ukaladır.
bu adamı kötüleyenlerin yüzde doksanın idolü tayyip denen abuk herif. koyunların yazdıklarını geçersek özde dünya görüşü ve kalite olarak ülkenin yüzde yetmişinden daha iyi bir seviyesi vardır. ondan daha iyi daha kaliteli talk showcular var mı şu an ? tv insanı olarak yine en iyisi okan bayülgen.
Sesi hic de guzel olmayandir. Shrek teki esegi seslendirmesi kadar uzerine cuk oturan bir sey daha yok. Bir de esek benzeri okapili avea reklamlari cikiyor ya televizyonda o nasil kazma bir ses direkt kanali degistiriyorum. Kulaklarim aciyor amk.
Azalarak bitmiş komedyenimsi, hala izleyen OLDUĞUNU görmek tuhaf gelmekte.
duman grubu için ve bu adam için var olan bir gerçek:

20 yıldır var ol ama hayran kitlen hep ergen olsun

çok acı değil mi?
en çok kıskandığım ünlüdür. ama kesinlikle ününden dolayı değil. oturduğu yer yüzünden. taksim galata kulesını direk gören bir sokaktı ismi serdarı ekrem sokakmı neydı mukemmel relax bi sokak.
Hiçbir kadının reddemeyeceği cazibeye sahip olduğu için erkekler tarafından kıskanılan. oldukça sert, güçlü ve karakteri sağlam bir adamdır. kadın şiddetinin her geçen gün arttığı ülkemizde bir kadına nasıl davranması gerekildiğini iyi bilen, eski fransız kültüründeki adamlar gibi zarif ve incedir. ülkemizde dünya standartlarının üstünde bir televizyoncu var ve o harika biri. biz hala onu anlayamadık. keşke yeni nesil gençler onun gibi olsa, yetiştirilse. kitap okuyarak kendini geliştirdi, bilgiye ve öğrenmeye aç, zarif bir adam. böyle karizmatik erkekler zor. karizmadan ölüyor adamlar çıldırıyor. ama asla hiç kimse onun gibi olamayacak. hiç kimse onun bıraktığı etkiyi bırakamayacak. umarım öldükten sonra değeri anlaşılmaz. gezicilerin bu kadar kolay sattığı bir adam olarak hatırlanmaz. gezi olayında kendisine büyük bir haksızlık yapıldığını düşündüm. nankörlük ve saldırı linç damarlarına işlemişti. eylem olayını bir tür galeyana gelme, o yana bu yana saldırma olarak gördüler. hınçlarını geziyi destekleyen adamlardan çıkardılar. eylemi başka yöne çekmek istediler. bu kafayla da olmadı zaten. şener şen biraz haklıydı sanırım. bunu geziyi desteklemiş biri olarak söylüyorum. umarım belli bir olgunluğa erişiriz.
gelin beni dövün diyo...
senelerdir takip ederim. sadece ergenlik döneminde değil ben onu her dönemimde sevdim. satmayacağım birileri gibi. o adamla büyüdüm ve o adam hayatımın zor dönemlerinde bana çok yardımcı oldu, yol gösterdi. ben bu konuda ona minnettarım. ölene kadar da ona minnettar olacağım ve onu çok seveceğim. iyiki vardı, iyiki onun gibi birini tanıdım. 15 senedir seni çok seviyorum okan bayülgen. bende bir değişiklik yok sana karşı. selamlar buradan.
1.57'lik zeka küpü. yersen.

bu adam eğlendirir, ciddi anlamda diyorum bunu fakat bu adamı siklemeyeceksin arkadaş.

eğlencesine takılacaksın. sonra bakacaksın dalgana.
beyoğlunda galata kulesını diklemesine göre serdarı ekrem sokakta oturan şahsiyet.
alhena nickiyle sözlükte yazarlığa başlamış kişidir. koştursun dursun sözlükte...
bunun kadar ikili oynayan bi adam daha yok. gezide ne mal olduğunu gayet iyi gösterdi.
ilker inanoğlu'ndan yediği ayar unutulmaz cinstendi.

http://video.uludagsozluk...lker-inano%C4%9Flu-57595/
Bu adamın programlarını beğeniyorum ve beni güldürüyor ama önce herkese laf atıp, dalga geçip daha sonra yalakalık yapması beni deli ediyor. Umarım birisine laf atmadan önce iki kez düşünür çünkü bunun sonrası da var.
akılda reddettiğim ancak aslında hoşuma giden birisi. yani ne bileyim, kötü yönümün yansıması gibi sanki. hayatını belli fikir aşamalarından geçiren insan sayısı çok fazla değil. yani insanlar kendiyle uğraşmak yerine başkasıyla uğraşmayı tercih ediyor. ancak okan bayülgen başkasıyla uğraşmak yerine kendiyle uğraşarak fikirlerini oturtmuş birisi.
arızadır bir o kadar da eğlenceli ve dobradır. sevilesi adam.
zekasıyla ön plana çıkan hiç utanmadan veya çekinmeden aklından geçenleri söyeyen ileri görüşlü haklıyla haksızı ayıran bir adam.
güncel Önemli Başlıklar