bugün

inanılmaz dağlardan. inanılmaz vadilerden oluşan. yetişmek veya çıkmak imkansız duran bir egodur. tavan yapmayıp. tavanı kırıp geçmiştir. adam resmen topraktan değil egodan yaratılmış. *
bizler tarafindan yaptirilmis egodur.
okan'ı şuan ki bulunduğu mevkiiye taşıyan şeydir.şey işte.hebele.
boyunu geçer.
bildiğin kolum kadar aha nah bu kadar egodur. o kadar büyüktür ki dünyadan bakanlar göremez. her gün masturbasyon yapar bu egosuna.
Tipik bir koç burcudur kendileri.Başarısı da egosundan kaynaklanmaktadır.
çok şişti ya da şişirildi ya da ne bilim kendisi oturdu şişirdi ama bi şişkinlik olduğu kesin. yaş ilerledikçe bu şişkinlik mutlaka rahatsız edicektir insanı...
türkiye'nin en güzel kızlarıyla, sigarayla, içkiyle, istediği işi keyfince yapmayla doyuralamamış egodur.

evlilik, 'gerçek aşk' ve bir küçük bebekle belki bir miktar doymuştur.

not: kendisinin cümlesidir, bu boyla bu maymun suratla türkiye'nin en güzel en çok sevilen kızlarını ben götürdüm lafı.

gerçi özgüveni olmayan biri karşısında birazda mecburiyetten kurmuştur cümleyi ama kurmuştur sonuçta ki doğrudur.

(bkz: elalemin egosu seni mi gerdi)
alter egodur o alter ego.
süper egosu olmadığından kontrol altına alamadığı egodur, yersizdir.
(bkz: 31 olsa çekilmez ünlüler)
(bkz: okan bayülgen fransızcası)
tavan..
Kesinlikle kendini begenmisligi ve egosunun tavan yapmışlığı apaçık ortada olan bır insan Okan Bayülgen.insanları bu egosu sayesinde genelde aşağlıyor ve cogu kitle tarafından hoş bulunmuyor .
şişirilmeye uğraşılan patlak bir balondur, siz veya kendisi; ne kadar uğraşırsanız uğraşın, asla şişmeyecektir. yaşlanıp moruklasa bile.
programıyla ilgili her şeye reyting malzemesi gözüyle bakıp yapmacık hareketler yapmasındansa, çileden çıktığını, kendine ters gelen şeylere isyan ettiğini çekinmeden göstermesi daha makbuldür.
halbuki insanlar geriye dönüp bakdığında aslında ne kadar komiktir. Egokolik eleştirilemeyen insan.
beyazıt öztürkün yapmacıklığına ve yalakalığına tercih edilmesi gerekendir. en azından 'ben neysem oyum' diyor ve biz o adamı kabul ediyor, izliyoruz.

(bkz: #11872171)
okan bayülgen'in sınırlarının yükseldiğini zannetmesiyle oluşan egodur

sözlükçüleri toplar bu adam etrafına, onlara destek verdiğini söyler(verir de), sözlüklerin en büyük koruyucusu, seslerinin çığırtkanı olur. iyi de bunlar hep güzel şeyler neyi eleştiriyorsun diye soracaksınız. hatırlarsınız şu internet yasağının çıktığı günlerde okan sözlükçüleri ve bu işle ilgili uzmanları konuk etmişti. orada fark ettim ben bu egoyu. sözlükçülerin hiçbiri esasen demek istediklerini diyemedi. en çok okan konuştu. bilirsiniz sözlüklerde sözlük yazarlarını ve yöneticilerini merak etme ve izlema heycanı vardır(lan bizim sözlük temsilcisi de süper konuştu). ve izleyici kitlesi, ki bu sözlükçüler olunca belli bir seviyeden bahsetmek mümkün, bu seviyelerin kendisini izlediğini bilen okan sadece kendisi konuştu kendisi sordu. en çok bana soracaksınız refleksine girdi. niye büyük bir kitle vardı onu izleyen.

neyse çok uzun olunca okumuyorsunuz biliyorum daha fazla uzatmaya gerek görmedim.
egosuna kurban.
bulunamayandır. egosu olsa adam kendisine iltifat eden telefon konuklarını susturmaz yahu. nerenizle izliyorsunuz anlamadım ki.
içte çok fazla sorun ve kompleks yaşatmasından ileri geliyor olabilir. zira, bir insanın başkalarına karşı, bu denli alçaltıcı ve aşağılayıcı ifadeler türetebilmesinin yeğane nedeni; bastırılmasını istediği duygularının, başkalarını küçülterek gizlemeye çalışılmasıdır.
klasik koç burcu egosudur. boş. nitekim içine hava basınca lastik de şişiyor.
her zaman tavandadır, yere indiği görülmemiştir.
kokaindendir efendim.