bugün

yavaş yavaş sözlüklere geçen, "yuh yani hepsi bu mu" anlamında kullanılan,
yaptıklarının yanına kaldığını ifade etmek için seçilen en kibar cümle.
ceza sayılmayacak şekilde verilen cezadır.

işin bir de sorgulanması gereken yönü vardır: "hapishanede nasıl talimat verebilmiştir?", "yardım edenler kimlerdir ve nasıl cezalandırılacaklardır?"
Cezalandırıldığı yer göz önüne getirildiğinde hücre cezasını pek iplemeyeceğini düşünülen olay.
Abdullah Öcalan'ın sözde tutuklu kaldığı yer yaşam faliyetlerini sürdürülebilmesi için hazırlanmış keşke her tutuklu öcalan gibi yaşasa dedirten bir yerdir.
Tahminen hazırladıkları hücrede üç oda bir salondur.*
yalan olduğuna inandığım haber. avrupa'nın hayvan hakları konusunda ne kadar hassas olduğunu bilirsiniz...
(bkz: ibneyiz biz) *
PKK'ya 2 kez talimat verdiği belirlenen Abdullah Öcalan'ın hücre cezasına çarptırılması durumudur. sadece 2 kez talimat vermiş, yoksa bu şerefsiz örgütünü rahat şartlar altında imralı'dan yönetmiyor. herkes akp'ye iftira atıyor nedir bu öcalan'a sağladığınız rahatlık diye. *
haberin detayları için:
http://www.internethaber....news_detail.php?id=113686
hücre cezasından cok "bu adam imralı'dan nasıl talimat veriyor" diye dusunduren haber..
ama nedense kimsenin bunu düşünesi yok galiba...
sacmalikta son noktadir. hapiste bulunan biri nasil, hangi yontemle, kimlerin araciligi ile teror orgutu yonetebilir ?
adami hucreye atacagina bu isi nasil yaptigini ogren ve onunu kes.

ha, serefsizi as kurtul bence en iyisi.
büyük ihtimalle cariyelerinden birkaçının eksiltilmesi, bilgisayarına birkaç günlüğüne el konulması veya benzeri lüks ihtiyaçlarından bir tanesine ara verilmesi yoluyla gerçekleştirildiğine inandığım hadise. bildiğimiz anlamda hücre cezası veremeyiz. zira abd'ye, teslim alıyorken, köpeğine iyi bakacağımıza dair söz verdik.
abdullah ocalan'i hucrelerine ayirinca anlam kazanacak olan ceza. zaten bunun haricinde hicbir uygulamayi ceza olarak gormuyorum ben sahsen kendim bizzat.
dışarı talimat verdikten sonra amuda kaldır hücrede öyle ceza ver neye yarar...
hafiftir. yanında, 24 saat bangır bangır i wanna fuck you dinletilmelidir.
anlaşılmayan nokta şudur ki;

o kadar masum insana kıymış bu şerefisiz nasıl oluyorda bu kadar lüks bir hayat sürüyor. adam kesin şöyle diyordur.

-ulan dağda digitürk falan yoktu,internetimde var,burdaki prezervatifler daha kaliteli,ayrıca enerjimide tam manasıyla alıyorum. daha ne olsun bundan iyisi miami de saddamın yanı olurdu heralde.

halbuki şöyle demesi gerekirdi.

-bunların hepsi psikopat ben nasıl yaptım o hataları hergün bir yerimi kesiyorlar nasıl yaptım nasıl yaptım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar