bugün

Çocukların televizyon programlarına gidip orada gördükleri fazla ilgi ya da tam tersi şekilde ilgi göremeyip hayal kırıklığına uğramaları psikolojileri üzerinde çok fazla olumsuz etki yaratan durumlar. Para için onlarca çocuğa yazık etmek insafsızca.

En bariz örneğini de yetenek sizsiniz'deki bacak kadar baterist baha örneğinde gördük. Duyduğuma göre tedavi oluyormuş. Bu Duyum yalan bile olsa çocuğun davranışlarındaki acayipliği görmek için Einstein olmaya gerek yok.
Saçma sapan bişey.
küçücük yaştaki çocuklara hayal kırıklığını öğretiyor.
çocuk istismarıdır!!!!
en az 3000 şikayet yolladık hala tık yok. bravo rtük sen anca 'gay' kelimesini sansürlemeyi bilirsin.
acun tarafından yapılacak yine süper saçma salak bir yarışmadır.
programı açmamla bir minnoşun yüzündeki hayal kırıklığını görmem bir oldu.

lan sizin o çocuğu üzmeye ne hakkınız var!??
Çocukları yarış atı pozisyonuna sokan bir program. Bildiğim kadarıyla legal değil, en önemlisi etik değil. Kaybeden, seçilmeyen bir çocuğun kalbi ve hevesi büyüklerden fazla kırılıyor. Önyargılı ve çekingen yaklaşmaya başlıyor. Önceden pinar Altuğ nun da sunduğu bir Program vardı. Ne yarış vardı ne kıyas ! Cocuklar büyük sanatçılar önünde şarkılarını söylerler, düet yapma fırsatı bile bulurlar. her hafta birisine temsili plaket verilirdi.
Neyse acun bey bir açık yakalamıştır mutlaka. Mal izleyici kitlesi de hazır zaten. Ağızlarına sic yine izlerler.
çocuk ses sağlığına zararlı yarışmadır.
17 yaşından önce kişinin bu kadar ciddi şarkılar söylemesi ses eğitimi verilmesi yanlıştır, ilerisi için sorun olacaktır.
hayır psikolojilerini sallamıyorsunuz, sağlıklarını önemseyin bari be.
Buram buram yapmacıklık kokan saçma sapan bir yapımdır. Jüri üyelerinin çocuklarla yaptığı diyaloglar gerçekten mide bulandırmakta. lan oğlum çocuk lan onlar daha, onlara örnek olmanız lazım, bu yapmacık tavırlarınızla mı çocuklara örnek olacaksınız.
henüz olgunlaşmamış ses tellerini titreten, ''zenci gırtlağı'' yapmak için sesini zorlayan,geğiriyormuş gibi ses çıkaran çocukların ''başarılı'' bulunduğu, ''arabesk söylemeyi seviyorum'' diyen 12 yaşında kız çocuklarının getirildiği program.hadi bir şekilde yarışmacı çocuklar alabilecekleri en az hasarla çıkıyor oradan,peki ya izleyici çocuklar?

türk toplumunda çocuk kıyası bir nevi olimpiyat.''ruşen amcanın oğlu sedat'' ne demek,bilmeyenimiz eminim ki azdır.bilinçli,eğitimli bir ailenin kızı bile ''bak pelin'e,pelin'e'' diye şarkı yazmış.bir de sınavların oldukça fazla olması,kıyası arttırıyor tabii ki...''sen 100 soru çözüyosun,o 400 soru çözüyor,o senden daha başarılı olacak''...

şimdi de şarkıcı çocuklar çıktı.bir şarkısın sen vardı ben 10lu yaşlarımdayken,ben ve çağdaşlarım büyüyüp olgunlaştıkça oradaki çocuklardan nefret ettiğimizi farkettik.fındık kurdu berna'nın gün teyzesine dönüştüğünü görünce yağlarımız eridi.sağlıklı mı? hayır. ama böyle bir toplumdan hasarlı çıkmak da zor.
sırf çocukların ve ailelerinin mutululuklarını görmek için izlenesi program. seçilmeyen bir çocuk olursa hemen kanalı değiştiriyorum.

mutlu bir çocuğun yüz ifadesinden daha güzel ne olabilir ki, kodumun dünyasında.

görsel
Tahmini soyle tipler var

görsel

Veletlerin götünü kaldirmayin ak.
ingiliz baba moda.
lili efsane söylüyor.
an itibari ile yarışma devam ediyor. saat 21.30 sıralarında alt yazı geçiyor çocuklar şimdi uyku zamanı. koptum resmen.
Her bölümde iliminatinin simgeleri var yahu.
gayet güzel olan program. ne sesler varmış be.
türk televizyonlarının en gereksiz yarışmalarındandır.minik yetenekleri keşfetmelerine lafım yok ama ne bu. u-13 maçımı izlersiniz yoksa a takım maçımı ikisini de izliyorum diyen varsa vurduruyordur kendinde değildir.
Kürtün en masum hali.
özet :
üçlü halde gelen çocukları sırasıyla öv.
şarkı söylet.
tüm juri olarak öv.
sonra ay sizden birini seçmek çok zor, dünyanın en harika canlılarısınız de.
diğer juriler olarak bu cümleye katıl.
birini seç.
diğerlerini tekrar öv.
çocuklara çok kötü şarkı söylettiriyor juri.
utanç verici.
10 yaşındaki çocuklar üzerinden bile arabesk ögesini eksik etmiyorsunuz.
bir kulunu çok sevdim. döndüm kıbleye doğru....

yaş kaç: 9.
hadiseye olan nefretlerimi depreştiren yarışma. bir bok biliyormuş gibi konuşuyor. her boka kafa sesi diyor. kafa sesi ne bilmiyor sığır.
çocukların yarışması izlemediğim yarışmayı bana izlettiriyor. çocuklar çok iyi çok başarılı çok sempatikler.
bugün finali olan.
gene 13 yaş ve altı çocukların paçalarından arabesk ve reyting akacak.
onun dışında türkülerimiz falan söyletebilirdi ya da bu kadar arabesk şarkılar söyletilmemeli çocuklara.
çocuk bunlar la daha.
Final olduğunu görünce sevindiğim zaman kaybı yarışma programı.
çocuk sömürüsüdür tekrar söylüyorum.

bir de izleyip yorum yapanlar var ya...
olm yazık hepinize.