bugün

ihanet, hainlik, beyinsizlik vs vs ile açıklanmayacak şeydir..

bugün uludag sözlügün geldigi bu halden memmunum eskiden iki üç atatürkü sevmez kendi aramızda geyik yapar dururduk bugün ise sayı katlandıkça katlanmış ve gelenler fetocu degil.. şimdi bakyorum eskilere hepsi birer akp karşıtı ve atatürkçü olmuşlar..

neyse konumuz bu degil asıl mevzuya gelelim..

deniyor ki bazı insanlara atatürk yanlış tanılıyor, o yüzden ataürkü sevmiyor sevmeyenler..

yahu senin elindeki imkan kimsenin elinde yok, devlet elinde, egitim sistemi elinde medya 15 sene öncesine kadar elindeydi..

yani okumuş kesimi kast ediyorum burdan en kötü bir yüzde 10 çıkar hadi daha düşürelim yüzde 5 diyelilm nerden baksan 3 milyon kişi yapar..

yahu bu kadar insana sabahtan akşama kadar 15 yaşına kadar belki daha fazla yogun şekilde ideolojik egitim veriyiorsunuz..

tarih biliminin konusu dahi olmayan bir liderin bir yere çıkışını ayak basışını tarihin konusu ediyorsunuz..

maksadınız farklı..

yetmiyor her yeri kontrol altına alıyorsunuz..

ulan buna ragmen hala atatürkü sevmeyen hainler var hala sevmeyen hainler var bunlardan biri de benim..

söyleyinsene bu kadar haini siz o kadar güçle ve yetkiyle beyinlerini yıkayamıyorken hangi güç atatürke karşı durma konusunda egitebilyor..

yani nedir sizin bu güçlü halinizde bile eksik olan..

ben söylyim..

yalan..

çocugunuzu nasıl yetiştirecekseniz yetiştirin şunu unutmayın..

ona asla yalan söylemeyin..

çünkü bir sözünüzün dahi yalan oldugunu anlarsa..

tüm dogrularınız yalan olur..