bugün

bundan sonra kayserispor'a da yar olmayacak faslı futbolcudur.
galatasaraya giderse dünya starı, fenere giderse o kadar etmez yorumları yapılacak topçu.
şişirile şişirile en sonunda patlayacak amrabat.
galatasaray istenilen parayı kabul etse bile transferi gerçekleşmiycek olan futbolcu.
bu arkadaşa ülkemizde 15 milyon euro istenirken alba'nın barcelonaya 14 milyon euroya transfer olması bizi şaşırtmıştır. acaba alba amrabatın alternatifi miydi ?
çok sağlam bir yerden aldığım bilgiye göre nordin amrabat kesin galatasaray'da. bilgi konusuna gelince kayserispor'lu yerel bir gazetici.. ünal aysal'ın toplu patlamayı istediği transfer bombaları nedeniyle herşey beklemede. sen neymişsin be ünal aysal
çok sağlam kaynaklı bir habere göre ibb'de. kaynak ise belediye de eli süpürgeli temizlik görevlisi. ulan ünal aysal...
galatasaray'da deniliyor.
AN itibariyle Ntvspor tv'de transferi için Kayserispor ile prensip anlaşmasına varıldığı söylenen futbolcu.
transferi konusunda galatasaray'la prensipte anlaşıldığı söyleniyor.
(bkz: ntvspor)
galatasaray'ımın yeni futbolcusudur.

hoş geldin aslan!

vurduğun gol olsun!
--spoiler--
muhtemelen 2 adet genç oyuncunun kiralık ve/veya satış opsiyonlu kiralık yoluyla ve artı bir miktar para karşılığında sonuçlandırılacak transferdir.
--spoiler--
fas milli takımının yedek oyuncusu.
http://www.galatasaray.org transfer görüşmelerinin başladığını yazdı.
uzun zamandır bu kadar istenen bi oyuncu olmamıştı gs de ne amrabatmış lan dedirtti resmen

aysalın bahsettiği çilek olmadığı kesin

ama aldık galiba bu sefer, umarım çok para saçmazlar

meloyu da alıp kapatmak lağzım transfer meselesini..
(bkz: nordin amrabat/@kolormatik amca)

gelirse hamit'ten burak'tan çok daha fazla sevineceğim ve sadece artık canlı olarak izleyemeceğim için üzüleceğim topçu.
formasının rengi değişmemiş sorun yok korkmayın fenerliler
ŞUKUR GALATASARAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

https://twitter.com/Nordi...status/223395016075259904

hoşgelmiş

8 milyon + ceyhun verilmiş..
Ali turan'a donecektir. Zorla takimindan koparilip 2 mac oynatilip onumuzdeki sezon satilacaktir.

Bu entry burada dursun. Kesin olacak seyleri yazdim.
8 milyon euro artı bir de futbolcu verilmiş bonservisi için.

5 milyonunu sponsor karşılayacak deyolar. doğruysa iyi, değilse pahalı.
hayır ben şunu anlamıyorum, sponsor para ödeyince ne değişiyor? kasana girecek para kayserispor' un kasasına giriyor. shaqiri2 ye 12 milyon euro veremeyenler bu adama 8 milyon euro veriyorlarsa bu işi bilmiyorlardır arkadaş. açık ve net. shaqiri ile amrabat' ı herkesle her yerde tartışabilirim.
hayırlı olsun takımımıza.
Kimin elinde patlayacağını bir türlü kestiremediğim oyuncu.
8 milyon euro + 1 oyuncuya transfer olacak adam.

Harbi kafalari calismiyor. 8 milyon euro + 1 oyuncu. 9 milyon euro de en az. 20 milyon tl den fazla yani. Oha!
8 milyon euro edecek ne yaptı türkiye'ye geldi geleli diye düşündüren oyuncudur. bugün gs aldı diye demiyorum herhangi bir kulüp ona o paraları verse fikrim aynı olurdu. tamamen gs'nin gövde gösterisi planı için ederi şişirilmiş oyuncudur.
güncel Önemli Başlıklar