bugün

tüm özel üniversitelerde olduğu gibi buradaki kızlar da güzel.
Maillere cevap vermeyen, hadi kapat , niye aradın ki, dermiş gib konuşan öğrenci işleri (müşteri temsilcisi)3-4 defa aynı sanki beren saati arıyorum ona soruyormuşum gibi havalar bin beş yüz ile karşılaştığım, her şeyin üzerine istanbula gidilip, okula girince tamamen hayal kırıklığı olan, açıköğretim'den düşük puanı olan ama 38 bin lira fahiş eğitim ücreti olan, öğrencileri gözledikten sonra kardeşimin burslu bölüm bile olsa onun yerine askere giderim daha iyi dediği üniversite.
Bizdensin dediklerini teker teker elden geçiren ticarethane. Adam bayağı içerlemiş eheheh
üniversitenin kampusu "yorkshire modeli" baz alınarak hazılarnmıştır.
öğretim kadrosunun bir kısmı ingiliteredeki nitelikli üniversitelerden büyük transferlerle getirilmiştir.
yurt imkanları için ise nişantaşı'nda iki tane 10 katlı bina satın alınmıştır.
bu da muhasebe defterinde demirbaşlar kısmına işlenmiştir.
%75 burs falan diyorlar gelsem mi kiiiiii? ihihihih.
6 öğretim üyesini işten çıkarmış. Kardeş üniversite dediğin yer farklı seslerin ahenk ile dans ettiği yerdir. Siyasilerin direktiflerini uygulama yeri değil. Saçma bir universiteydi, yeğenler kuzenler çoluk çocuk aman aman uzak durulmalı.
Üniversite mi?

Daha çok "hadi elinizde bi diplomaniz olsun konu komşuya rezil olmayın" diye eğitim verilen bir öğretim yeri.
%75 burs ile aralarıda duygusal bağ olduğuna neredeyse emin olduğum özel üniversite.
Buraya %50 bursla gidenini duydum; ben şok tabi.
bir insan neden parasıyla rezil olurun cevabı bu üniversitedir. hakikaten anlamıyorum neden bu sözde üniversiteye gidiyorlar, para kasma yuvasından başka birşey değil. üstelik üniversite nişantaşında değil bayrampaşada.
nişantaşında değildir.
adı nişantaşıdır yoksa o semtin kalitesini taşıdığı filan yok adamların gözü direkt cebinizdeki parada.
tercih zamanı cipslerden ve kolalrdan bedava %25 indirim kazanabileceğimiz üniversite.
Öğrencilerinin %99unun %100 burslu olduğu üniversite.
Geçen sene ygs ye girmeden %75 burs kazandığım üniversite. Bizim bakkal necatinin oğlu da kazanmış diyorlar. Tabi buna kazanmak denirse.

ismi nişantaşı üni. olmasına rağmen nişantaşında bulunmayan, tek bir beton binadan ibaret sağa sola %50-%75 burs dağıtan üniversite.
(bkz: geleceğe kapanan kapınız)
sokağında geçmeden, aynı şehirde bile olmadan bana %75 burs sağlayan üniversite. sadece sınava girdim oysa.
%75 bursu yakında kola kapağından çıkacak üniversite.
istanbulda vakıf(paralı) üniversitesidir.
Nişantaşı egitim ve kültür vakfı tarafindan 2012'de kurulmuştu sanırım.
Ismi nişantaşı olup nişantaşı'nda olmayan üniversitedir.
Herkese %75 burs veren bir üniversite. Merak ediyorum Burssuz okuyan var mı acaba diye.
Dışarıdan bakınca üniversite ile alakasız olan bir yapıya sahip. Bildiğin kardeşler iş hanı gibi.
burssuz okuyanlari eziyolarmis. Zenginseniz gitmeyin beyler.
Sınava girmeden %75 burs kazandığım üniversite.
Yazılmış mı bilmiyorum ama kağıthanededir. Sakız gibi burs dağıtmaktadırlar.
şayet tepki görmeyeceksem: vasıfsız bir vakıf üniversitesi.
güncel Önemli Başlıklar