bugün

ekşi sözlük ün gün itibarı ile yaptığı hadisedir. yok ssg nin doğum günüymüş de bilmemneymiş. yazar alımı yapılırken kişilerin nitelikleri, yazma kapasiteleri göz önüne alınmalıdır. böyle toplu sünnet şenliği gibi yazar alımları, sadece kalitenin düşmesine neden olur. uludağ sözlük ün böyle bir hata yapmayacağını ümit ediyorum.
(bkz: ver coşkuyu)
moderator sayısının azlığından kaynaklanıyor olsa gerek çaylakların* entrylerinin incelenmemesinden dolayı açığa çıkan çaylak zebilliğinin tek bir kalemde yok edilmesini sağlayan hadisedir. ulu sözlük bu konuda oldukça başarılı durumda. bugünün işini yarına bırakmadan yeni giren çaylakların entrylerini inceliyor ve yazar yapıyor. haliyle hayvan gibi bir birikme de olmuyor.* zaten ekşi sözlük bu kadar çaylağı bir kerede yazar yapmasaydı ben ve benim gibi çaylaklar kanaatimce yüzyıllarca beklemek durumunda kalacaktı.
sozluk seviye tespit sinavindan haberleri olmayan bunyelerin icine dustukleri gaflet.
önemli olan iç güzellik diyerek karşı tez yürütülebilir.
aslolan nitelik değil niceliktir şeklindeki pragmatist tavrı benimseyen sözlük yöneticilerinin tavrıdır,ne kadar çok görünüyoruz,o kadar güçlüyüz şiarı üzerinde temellenen bir tavır. elmanın dışı değil,içi önemlidir.
ortaya çıkacak olan aşırı yoğunluğa önlem alınmışsa eğer sorun edilmeden yapılandır.. tüm önlemler alındıktan sonra herkesi yazar yapsalar ne olur zaten %90'nının ömrü bir hafta..
Biz kalabalıkları seviyoruz arkadaş dedirten cümledir. Tabi olaya kabile zihniyeti ile yaklaşırsak içinden çıkılmaz bir hal alacağı da su götürmez gerçektir.