bugün

Allah ım ben hayatımda bu kadar derin anlamları olan cümleler okumadım çağın dostoyevskisi diye anılmal bu kadın. iç içe geçmiş o cümleler o sayfayı doldurmak için ürettiği yöntemler o betimlemeler ah o memeler. Pardon. Kendisinin tüm kitaplarından en az on'ar tane aldım allah muhafaza çoluğun çocuğun eline geçer de bir şeyleri fark ederler diye özel mahsenimde muhafaza ediyorum. 13haneli bir şifreyle açılan kapısı var benim için o denli kıymetli kitapları. Ben kendisini şahsen tanımam iş adamı olduğum için ve sürekli yurtdışına seyahate gittiğim için de henüz fırsatını bulamadım ama en kısa sürede kendisiyle tanışıp nereden ilham aldığı hususunda sohbet edeceğim. Bunu şahsen de merak ediyorum zaten. Umarım yatımda bir akşam yemeğine hayır demez. Eklemeden edemeyeceğim beni en çok etkileyen kitabı sen gittin ya ben çok sertleştim olanı onun bendeki yeri ayrı orada geçen bir cümle vardı ki göz yaşlarımı tutamadım kürek attım martılara bırak şimdi küreği yarak yok mu yarak dediler. Ben böyle bir betimleme ve sanatı dosto da belki orwell da da vinci tablolarında görmüşümdür.