bugün

üç ak medya trollüdür. içlerinde en ağır ve en bilgilisi cem küçük gibi görünmeye çalışsada oysa içlerinde en donanımsızı ve yalamakta işin bokunu çıkaranı o olmuştur. rasim tam kurnazdır. kraldan çok kralcı olduğunu anladığı an hemen u dönüşü yapıverir. aslında hiçte göründüğü gibi biri değildir entellektüel birikimi sağlamdır ama sırf ortama yaranayım diye semt çocuğu gibi takılır.
nihat doğan aralarında ama aralarında en azından konuşurken en samimisidir ( bak aralarında diyorum). ama bazen o da kendi kendini çok gaza getirdiğini farkedip daha dikkatli adım atar.
troll dediğimizin en azından biraz sempatisi ve eğlendirme yanı güçlü olması gerektiğini düşünüyorum bu sebepten ben nihat derim.
ha bu arada şu rasim i beyaz futboldan atsalar ne iyi olur bir akşam gelmemişti ne güzeldi.
Üçünü de koy poşete at çöpe.
Leşşşş. En leşi hangisi derseniz de tabii ki özgecan için 'gece sokakta ne işi varmış, kesin etek giymiştir' diyen yallllak nihat doğan.
(bkz: bütün troller toplandık toplandık)
(bkz: sonra neden dışlandık dışlandık)
nefretlik bir ortam.
1. Vs'nin v'si ile 2. Vs'nin s'sinin ölümüne kapışacağıdır.
ölüm grubu gibi amına koyim. düşünsene şampiyonlar ligi ilk tur eleme grubunda bunların arasında kalmışsın. adamın ağzına sıçarlar ağzına.
(bkz: komedi çomar üçlüsü).

sabun bile olmaz bunlardan.
Cahillikte birbiriyle kıyasıya yarışırlar.
Matematiğe tepki olacak üçlü. 1+1+1=0...
daşşağımda ki kıl bile bunlardan şereflidir.
altın kızlar' ı hatırlatanlardır.
Beyinleri oluşturulurken 'space' tuşu basılı kalmış elemanlardan sadece 3 tanesidir.