bugün

nasıl yapıldığı bilinmeyendir. olum akpliler nicklerini gizleyip yorum yapıyolar karşı entrylere bu nasıl oluyor? zall sen niye ayrıcalık tanıyon lan millete. nerden yapılıyo harbi kurcalamadığım yer kalmadı ben de nick gizleyip yorum döşücem.*
google dan araştırılarak bulunması mümkün olan eylem. hem neden nickini gizleyeceksin ki? o nick senin kişiliğin, senin benliğin . kendi düşüncelerini ortaya koyamayacaksan neden yazar oldun sen?
buldum. çıkış yapıyonuz bi entrynin entry zamanına tıklıyonuz orda ziyaretçiye yorum ekranı açılıyor. bu şekilde millete nicksiz yorum yapabiliyonuz. karşı tarafa da bir yazar şu entrynize yorum yaptı diye bildirim gidiyor. olum bu çok güzel bişe. canınız sıkıldığında sırf gıcıklığına ipneliğine millete dadanabilirsiniz.* ya da çaylaksınız diyelim. yazdıklarınız dar bi kitleye de olsa gözükebilir. ayrıca bu yorum olayı benimsenirse iyi geyik de dönebilir. yok ama ben yapmam. nicksiz birileri entrylerinize yorum atarak size sataşıyorsa benden bilmeyin. işim olmaz.