bugün

şok edici bi beyan. biliyorsunuz ekşi ve uludağ sözlükte selebriti bi insanım. bu yüzden çok kızdan ve gay'den mesaj geliyor. ye beni, sik beni diye. ama ben sallamıyorum.

ekşi'de takıldığımdan beridir uludağ'daki bazı ezikler uludağ'dan git dedikleri için ufaktan içerlemiştim. ondan gelip yazmıyordum pek. bugün sözlüğe girip mesaj kutumu kontrol ederken bu mesajı gördüm. anında şok oldum. nick'ini vermeyeceğim bir kadın yazar bana alenen ahlaksız teklifte bulunmuştu. bunu bana nasıl yapardı. tabi hemen bunun olmayacağına dair bir mesaj yolladım.

uludağ sözlük ben görmeyeli çok seksli ve ahlaksız bir yer olmuş. zall bu nedir abi? evet.
sanırım bir benzeri olan meme ucunu kesip yollayan manyak da tarafıma dadanmıştır.
yanıldıp yolla panpa dedim buna,
adres ver dedi,
verdim ben de boş bulunup,
neyse efenim paket gelmiş adıma,
aldım 10 lira da kargo ücreti ödeedim,
pakedi bi açtım, piercingli meme ucu!!!!
kabuslarım çok kara günlerdir...
Nickaltı girmezsen şuku bile vermem diye devam eden feryat.
Bir Erkek memesi e kadar çekici olabilir ki.
Yolla bakalım fikricim.
sözlük te hatun kişiden duyulduğu zaman hiç iplenmeyen soru biçimi. dışarıda zaten yeterince hatun varken neden bir çift meme fotoğrafı alayım ki. fotoğraf ne lan bir çift meme ye dokunabilecek kadar yakınken.
burası böyle bir yer mi lan? diye bünyeyi korkutabilecek beyandır.
(bkz: bir çift meme görmek için zirveye gitmek)
neden sebeb ilişkisi. çıkar ilişkisi dir. kural 28 şunu böyle yaparsan bunu böyle yaparım diyen hatun dan 28 km öte de duracaksın.
kurunun yanında yaşıda yakmaya gerek yoktur. Uludag ahlaklı bir yerdir ama istisnalar bunu bozabilir. Icerlenmeye gerek yoktur. Bir uludag madensuyu icip rahatlayınız.
o da bir şey mi tarafıma gönderilmiş ''bana girersen sana nick altı capsi yollayacağım'' yazanı gördü bu gözler.
terbiyesizliğin geldiği boyutu göstermesi bakımından manidardır. evet.
Bir teklif. Ben etmiyorum bu teklifi. Ama eden bi kız var, adı mı? (bkz: O kendini biliyor)
(bkz: Patron çıldırdı)