bugün

haceliz bu tedirginlik bir tek bende mi oluyor bilmiyorum ama birinin nick altına entari giydirdiğimde eğer ki oylanıyorsa aklıma tek soru geliyor ona mı bana mı?
eğer eh işte oyunu iplemezsek bu olayın 4 tane olasılığı vardır. hemen örnekli konu anlatımımıza geçiyor, oss, sbs, kgs ye girip alışkanlık edinmiş bünyeye yardım ediyoruz.
1-) nick altına olumlu birşey yazarsın artı oy alır. burdaki tedirginliğimiz belli, nick altına entry girdiğimiz adam sevildiği için mi oylandık yoksa, bizim girdiğimiz entryi mi beğendilerde oy verdiler.
Ör:
ceketli ali dayı
komik yazılarıyla bizi yerlerde süründüren, az yazmasına anlam veremediğim süper yazar.
ahanda burda bu yazarı mı seviyorlar yogsam, benim yazdığım olumlu entry mi beğendiler.
2-) nick altına olumsuz birşey yazarsın artı oy alır.
benjcev
bu adamın hastasıyım, mükemmel bir insan, mükemmel bir yazar, aynı zamanda izmire gelicem diye beni aylardır kandıran ipna.
ahanda burda olumsuz ipna demişiz misal. bunu artı oylayan arkadaşı da mı izmire gelicem diye kandırıyor bu yazar. yoksam bu adamı sevmiyor gercekten ben sövünce onun hislerine tercüman oldum diye mi oyladı.
3-) nick altına olumlu yazarsın, eksi oy alır. burda adamı mı sevmiyorlar yoksa ben gerçekten entry girmekten acizim. *
kopya kalp
rebekanın müdavimlerinden mükemmel bir matematikçi.
5-) nick altına olumsuz yazarsın, eksi oy alır. bak degilin degili pozitif gibidir bu.
kisiselbirileti
tespit yapayım derken sıçan salak. yazmasın artık okusun.
şimdi burda adam kisiselbirileti yi seviyorda bu entryi mi begenmedi? yoksa yazarın her yazdığına eksiyi yapıştıran ipne mi? yoksa buna oy veren kisiselbirileti mi?

neyse kafam karışıyo demiştim pek toparlayamamışım zaten. * girdiği nick altı entry si oylanan yazarın içine düştüğü kavram karmaşası.