bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken kız sevgilidir.

meme dediğimiz, hanım kızlara çok yakışan bir çift organ, organımsı. bunda hemfikiriz diye düşünüyorum.

öte yandan emiklemek ise, 8 duyu organımızdan biri olan tat alma duyumuza hitap eden ancak bazı pozisyonlarda da hissetme ve cinsellik adlı, yakın zamanda aşağı yorkşayırdaki bilimsel araştırma ve keşiflerle ortaya çıkmış duyumuza hitap eden bir aksiyon. elde var 1.

cinsellik ise hemen herkesin yaşadığı yaşamadıysa da inşallah bir gün yaşayacağı (not: iyi dilekler ve bir takım temenniler sunuldu) bir aktivite. insan olmaya ve insanlığa dair... (not: sunay akın anıldı) bugün aslan dediğimiz hayvanat bile çiftleşiyor, cinsel aktivitede bulunuyor. aslan diyorsun amına koyim ya!

tüm bunları, yine, yeni, yeniden aynı potada erittiğimizde herkesin meme emikletmeye hakkı olduğunu düşünüyorum.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız kız sevgilidir! sen cinsel açlığını, ne zamandır vurdurmadığını niye babayiğit bey sevgilinle paylaşıyorsun hanım kız? hiç korkmaz mısın "bu bey beni kevaşe sanır, yollu sanır" diye. beyini kaybedip rafet el roman şarkısı dinlerken duşta ağlamayı mı istiyorsun? yapma hanım kız kendine çeki düzen ver lütfen!
çorum'a ulaşmış kız sevgilidir.
yoruma gerek olmayan kız sevgilidir.
zoruma gitmiş kız sevgilidir.
klasik kız sevgili itiraflarındandır. açık sözlüdür. candır, canandır, alnından öpülesidir.
kafa karıştıran kız sevgilidir.
abazan kızdır.