bugün

giderse ibret-i alem olsun diye kendimi florya da yakmazsam adam değilim. eğer yönetim melo ve muslera gibi takımın bel kemiği iki oyuncuyu yollama kararı alırsa hamza 3. haftada akhisar a dursun bey de otelleriyle mutlu bir hayata yelken açar.
Melo gider ama muslera gitmez sizde biliyorsunuzki muslera 2013 senesinden beri galatasaraydan manchester unitede gidiyor yalancı basının gazına gelipte kendinizi üzmeyin derim rahat olun melonun gidici oldugu dogru ama muslera gitmez bırakmazlar bu adamla boşunamı sözleşme yeniledi galatasaray?
geçen sezonun en iyi kalecisi olduğu gibi bu sezonun da en iyi kalecisi olacaktıır.

-bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz.

muslera:

+ben tutarım.
manchester united 35 milyon euro teklif etmiş diyorlar. doğruysa 35 milyon euro müthiş bir para hemen satılmalı. yerine nicola leali alınır 22 yaşında gençtir süper ligde yardırır.
35 milyon euro nasıl verecekler adamın serbest kalma bedeli 25 milyon euro diye sorarlar adama.
Manu eğer lorisi alamazsa gsye yaklaşık 25-30 milyon € Euro teklif verecekmiş.

inşallah futbolu bizde bırakırsın fernando.
35 milyon euro yu kimsenin vermeyeceği kaleci.

Tamam iyi fakat kusura bakmasın hamza hoca ama çok uçuyor. Yeteneklir bir kaleci fakat zamanla gs defansının basit hataları yüzünden körelmesini istemediğim kalecidir.Adam oyununa bakıyor kimseyle en ufak bir tartışması yok.Stoperde 2 kişinin yerine görev alıyor resmen maksimum 25-28 milyon euro edecek oyuncudur.Dünyada hiçbir takım kaleciye 35 milyon euro vermez hamza hoca akhisarda sanıyor kendini galiba satıştan kar mı alacak?
Ülkenin en iyi ama 35 milyon euro etmeyecek kalecesidir.

35 milyon euroyu geçtim herhangi bi takım 20 milyon euronun üsütüne çıksın gs gözü kapalı satar. Maddi sıkıntı diye transfer yapmayan kulüp muslera için 35 milyon euro mu bekleyecek güldürmeyin.
galatasaray' ın uruguaylı kalecisidir. türkiye' de şu an açık ara en iyi kalecidir aynı zamanda.
Dünyanın en iyi kalecisidir neden diyecekseniz çok estetik kurtarışları var kalede çok rahat kurtarışlar yapan rakibin açısını kapatan kalecidir her şeyden öte kaleyi geçtim libero gibi oynama özelligide var bire birde çok iyi bilekleri çok estetiktir bu güne kadar ligde 1 golü vardır

Libero gibi oynuyor evet dünyada defansif özelligi olan tek kalecidir attıgım videoda defansif müdaahalesini göreceksiniz

https://www.youtube.com/watch?v=VAzSVoaTdNA

Galatasarayımızın defansı olmadıgı için gördügü işlev hem kaleci hemde stoperdir yazık günah bu adama emeklerinden dolayı allah razı olsun emekleri asla ödenmeyecektir.
joe art ve sirigu kim amk. neuer de gea buffon ve casillas dan sonra ilk sıraya koyarım nandoyu.
Dünyanın en iyisi değildir. He iyi kalecidir ama en iyisi demek komiktir. Selçuk'u xavi diyenlerin buna en iyi demesi normaldir. Evet.
net geo wild ne zaman en büyük kedi adlı belgeselini çekecek diye bekliyorum bayadır. buraların büyüğü o bi başka muslera muslera çok yaşa.
Kaç kişi ya bunlar.
Geçen sezonun sonlarında rakip takımın gol yollarının a. Koymuştur.
büyük balondur. avrupa'da hiçbir takım bunu almaz gelenden 4 gidenden 4 yiyen kaleciyi kim alır? vasat türkiye ligini kıstas almak komiktir. evet.
Bütün fenerliler toplandı haha, hadi gidin volkinin altına yazın hadi.
bazı arkadaşlar 4 yedi demiş.6'sı da var dostlarım unutmayalım lütfen:
https://www.youtube.com/watch?v=vNlZJCRJfOE
Alman transfermarkt sitesine göre kaleci olmasına rağmen türkiyede piyasa değeri en yüksek futbolcudur. Yani türkiye liginin en değerli futbolcusudur efenim.
4 sene önce tam da bugün galatasaray'a imza atan, dünyanın en iyi kalecisi.
volkan demirelcilerin kıskandığı kaleci. eksileyin arkadaşlar, parmaklara kuvvet.
sadece gslilerin değil bütün herkesin torunlarına bile anlatacağı kalecidir.

geçen sezon kaldığı yerden devam ediyor.

allah nazardan korusun bu sene galatasarayın özellikle şampiyonlar liginde çok ihtiyacı olacak.
avrupa'da balon vasat türkiye liginde abartılmaya devam ediyor. evet.
United 50 verse anca bırakmamiz gereken kaleci bi kaleci içinde 50 mükemmel rakam.
Takım kaç kişi kalırsa kalsın o oldukça umut vardır. Abi bi adamın Adamın başarısı, yüzü, sempatisi yani kısaca her şeyi tam olur mu? Demekki oluyormuş. işinin hakkını tam anlamıyla veriyor.