bugün

Kürt Kürdüm diyemez
Alevi Aleviliğini gizler
evet dürüst olmak lazım bunları söylemekten millet korkuyordu şimdi hakkımızı istiyor diyorlar.
Alevi de kendince haklı ve kürtte.
Askerlere 'ihtiyaçtır'diyerek mehmetçik sigarası dağıtan türkiye den, kamuya açık kapalı alanlarda sigara yasağı koyan türkiye.
attan inip eşeğe binen bir türkiye.
özgürlükten bahsedilip özgürlüklerini kısıtlandigi bir türkiye.
insanlarını ayristiran benim vatandaşım senin vatandasin diye bölen sonrada her yerde bütünlükten bahsedilen türkiye.
toplumu korumakla mükellef polislerin bizleri gencecik fidanlari öldürdüğü bir türkiye.
hırsızlığın yüz kızartıcı değil övünülecek birşey olduğunu gösteren, calanin haklı calmayanin kötü olduğu bir türkiye.
zenginsen adaletin senin karşında anlamını kaybettiği bir türkiye. türkiye adalet zengine güçlüye işlemez.
özelleştirme aldı altında her yeri vatan hainleri tarafından peşkeş çekilen bir türkiye.
türkün degersiz kurdun arabin baş tacı edildiği adı üstünde bir türkiye.
oğluna halkın parasıyla gemicikler alıp sonra biz bu milletin kölesiyiz diyen haysiyet ve onur yoksunu adamların eline düşmüş bir türkiye.
bugünü karanlık geleceğinde kimsenin umudu olmayan bir türkiye. yolun sonu bombok.
sözde bağımsız ama amerikanin köpeği olmuş bir türkiye.
3. Entry den 13. Ye kadar ne kadarda benzer entryler var diyordum içimden, sanki bir kalemden dökülmüş gibi... meğer aynı nickmiş takam kafana.
nereye gittiği belli olmayan belirsizlikler ülkesi.
(img:#1739792)
yağ kuruklarından tüp kuyruklarından avrasya tüneline .

yarım satılan ilaçlardan bedava alınan ilaçlara .

nankörlerin gözlerine sokayım .

https://www.youtube.com/watch?v=vEbGnHSsFJE